مشروح اخبار


» جشنواره رسانه ای پیشگیری از کرونا در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شودمدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری جشنواره مجازی رسانه ای پیشگیری از کرونا در 4 بخش تیتر و خبر،مقاله و گزارش،کلیپ خبری و عکس خبری در استان خبر داد.


جشنواره رسانه ای پیشگیری از کرونا در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری جشنواره مجازی رسانه ای پیشگیری از کرونا در 4 بخش تیتر و خبر،مقاله و گزارش،کلیپ خبری و عکس خبری در استان خبر داد.
   
به گزارش راک نیوز ، محمدعلی پیرسبزی گفت: بدون تردید جامعه فرهنگ و هنر و بویژه اصحاب رسانه در راه پیشگیری و مبارزه با کرونا مجاهدانه تلاش کردند. 
وی با بیان اینکه شایسته بود به پاس این تلاش و مجاهدت اصحاب رسانه ، جشنواره ای برای تکریم و تجلیل از فعالیت آنها در دوره ویروس کرونا برگزار کنیم افزود: این جشنواره با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، حوزه هنری ،بسیج رسانه سپاه فتح و دانشگاه علوم پزشکی استان برگزار می شود. 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خاطرنشان کرد: این جشنواره در 4 بخش تیتر و خبر،مقاله و گزارش،کلیپ خبری و عکس خبری برگزار می شود.
وی در ادامه با اشاره به موضوعات این جشنواره افزود: کرونا و امید بخشی به جامعه،کرونا و آگاهی بخشی به جامعه،فرهنگ سازی بهداشت عمومی، فرهنگ سازی شعار"درخانه بمانیم" ایثار و جانشفانی کادر بهداشتی و درمانی استان، اقدامات گروه های جهادی و دستگاه های مختلف استان، پاسخ به شایعات و همچنین مطالبه گری از مسئولین، محورهای اصلی موضوعات جشنواره می باشند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: هر یک از اصحاب رسانه مجاز به ارسال 2 اثر منتشر شده در بازده زمانی اسفند 1398 تا 25 فروردین ماه 1399 می باشد. 
پیرسبزی همچنین نحوه ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره را از طریق پیام رسان های سروش و واتس آپ به شماره 09173448021 –مدیر روابط عمومی اداره کل اعلام و گفت: مهلت ارسال آثار 25 فروردین ماه می‌باشد.
وی یادآور شد جزئیات برگزاری این جشنواره در فراخوان و پوستر و از طریق رسانه‌ها و فضای مجازی منتشر خواهد شد.

جشنواره رسانه ای پیشگیری از کرونا در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود

 تاریخ انتشار : 15 فروردین 1399 21:11» اخبار مرتبط:

 • استقبال خوب هنرمندان از جشنواره کرونایی فرهنگ و ارشاد: از تولید فیلم های کو ...
 • چهارمین جشنواره رسانه ای ابوذر در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود
 • پوستر سی امین جشنواره تئاتر کهگیلویه و بویراحمد رونمایی شد
 • آثار جشنواره منطقه‌ای فیلم کوتاه در روستاهای کهگیلویه اکران می شود
 • آغاز جشنواره ملي داستان کوتاه خليج فارس در ياسوج
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام