مشروح اخبار


» شایعه ای که واقعیت داشت : تست کرونای کارگرکشتارگاه مرغ صنعتی در گچساران مثبت شد/سرنوشت مرغ های منجمد یک کشتارگاه ؟مدیر شبکه بهداشت و درمان گچساران گفت: یکی از کارگران کشتارگاه مرغ شهرستان پس از مشاهده علائم مربوط به بیماری کرونا ، اقدام به آزمایش ویروس کرونا کرد که پاسخ آزمایش این کارگر مثبت اعلام شده است . به گزارش راک نیوز از مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد؛ سهراب صیدی روز دوشنبه  در گفت و گو با ایرنا افزود: کشتارگاه مرغ  شهرستان گچساران به دلیل تست مثبت یکی از کارگران به ویروس کرونا تا اطلاع بعدی تعطیل است.
وی ابراز کرد: هم اکنون تست ویروس کرونا از کارگران کشتارگاه این شهرستان انجام گرفته و منتظر پاسخ آزمایش این افراد هستیم.

صیدی  بیان کرد: بیش از یکهزارو ۴۰۰ کیلوگرم تولید روزانه کشتارگاه مرغ گچساران هم اکنون فریز شده و پس از دریافت نمونه کارگران این کشتارگاه برای این مقدار گوشت سفید از سوی متولیان امر تصمیم گیری خواهدشد.
وی ابراز کرد: هم اکنون کار ضدعفونی و گندزدایی این کشتارگاه در حال انجام است.
صیدی اظهار داشت: با هدف جلوگیری از شیوع بیماری کرونا ،  تاکنون بیش از ۱۹۴ بار معابر شهری و خیابان‌های پرتردد شهر دوگنبدان ضدعفونی شده است.

وی افزود: تاکنون با ۱۲۹ فروشنده و دوره گرد مواد غذایی این شهرستان برخورد قانونی شده است.

صیدی سرکشی از زندان، پایانه مسافر بری ، فرودگاه، بررسی وضعیت بهداشت محیط و ارائه گزارش، آموزش پاکبانان و دهیاری ها در خصوص استفاده از وسایل حفاظت فردی، نظارت بر وضعیت پسماند و فاضلاب مراکز  و اماکن از مهمتربن اقدامات انجام شده در زمینه مبارزه با ویروس کرونا در این شهرستان اعلام کرد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان گچساران گفت: هم اکنون  ۱۴ نفر در مرکز قرنطینه بیماران مشکوک به کرونا در مرکز درمانی کلینیک فجر این شهرستان هستند.

وی گفت: این مرکز با ظرفیت ۵۰ تخت مجهز به همه امکانات رفاهی برای قرنطینه بیماران مشکوک به کرونا راه اندازی شده است.
صیدی اظهار داشت: در راستای پیشگیری از ویروس کرونا محموله های پستی وارده به این شهرستان ضد عفونی و تحویل مشتریان داده خواهد شد.
وی گفت: غربالگری و کنترل وضعیت بهداشتی مسافران پروازهای وارده به گچساران، جلوگیری از خارج شدن ماسک و الکل از گچساران، جلوگیری از خودروهای شخصی روبروی ترمینال مسافر بری، نظارت بهداشتی بر محصولات تولیدی شیر و ماست روستاها، ضد عفونی تمامی معابر عمومی، پارک ها، فضای عمومی، سرویس های بهداشتی و تعطیلی شرکت های پیمانکاری دارای کارگران جمعی تا اطلاع بعدی از مهمترین اقدامات انجام شده در زمینه مبارزه با ویروس کرونا در این شهرستان بوده است.

تاریخ انتشار : 19 فروردین 1399 00:51» اخبار مرتبط:

 • تازه ترین واکنش ها به ابتلای کارگران یک مرغداری به کرونا در کهگیلویه و بویر ...
 • فوری/ افزایش مبتلایان به ویروس کرونا در بهبهان + آمار جدید
 • شناسایی3مورد مشکوک به کرونا در باشت/آیا کرونا به باشت هم می رسد؟
 • 20 بیمار مشکوک به کرونا در گچساران/مردم از خانه‌های خود کمتر خارج شوند
 • گچساران هم گرفتار کرونا شد+آمار و جزئیات
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام