مشروح اخبار


» نامه سید محمد موحد منتخب مردم کهگیلویه بزرگ به وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعیحجت الاسلام والمسلمین سید محمد موحد منتخب مردم کهگیلویه بزرگ در خصوص تعیین دستمزد کارگران به وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی  نامه نوشت.


به گزارش راک نیوز، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موحد منتخب مردم کهگیلویه بزرگ در خصوص تعیین دستمزد کارگران به وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی نامه نوشت.

در متن نامه موحد آمده است:

جناب آقای دکتر شریعتمداری وزیر محترم تعاون ، کار و رفاه اجتماعی
سلام علیکم
با احترام و تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه،
استحضار دارید هم اکنون که کشور در حال مبارزه با ویروس منحوس کرونا می باشد و بنا به مصوبات شورای عالی سلامت، تعطیلات بنگاه‌های تولیدی محدودیت‌هایی را به دنبال داشته است، در این شرایط بیشترین تاثیرات منفی و فشارهای سنگین زندگی بر صنوف مختلف طبقه مستضعف علی الخصوص قشر کارگری واردشده است. مضاف بر وضعیت موجود فوق الاشاره، جنابعالی تاثیر تحریم‌های بی‌سابقه ،افزایش قیمت حامل‌های انرژی و اجاره بهای منازل مسکونی و کسب و کار را برای جامعه هدف نیز شاهد هستید.
لذا از حضرتعالی که سابقه ممتد در وزارت خانه های متعدد را دارا می باشید و اشراف کامل برشرایط سخت زندگی این طبقه دارید، انتظار می‌رود در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال (جهش تولید )نامگذاری شده است با لحاظ نمودن همه پارامترهای واقعی جامعه ، مخصوصاً کارگران شریف و خانواده های محترمشان نسبت به تعیین دستمزد متناسب شأن این عزیزان در سال جاری در شورای تعیین دستمزد اقدامی عاجل شایسته و خداپسندانه در کنار دیگر اعضاء محترم مبذول فرمایید.
سید محمد موحد منتخب مردم شریف کهگیلویه ، بهمئی ، چرام و لنده در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی


تاریخ انتشار : 19 فروردین 1399 20:19» اخبار مرتبط:

 • پیام تبریک نوروزی حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موحد
 • پیام تبریک سید محمد موحد منتخب مردم کهگیلویه بزرگ به مناسبت روز شهردار
 • نامه حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موحد به رئیس جمهور
 • پیام تبریک شهردار سردشت زیدون به منتخب مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسل ...
 • پیام تبریک فرزند آمیر احمد تقوی به سید محمد موحد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام