مشروح اخبار


» پاسخ بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران به یک خبرروابط عمومی بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران در پی انتشار خبری با عنوان "نجات گچساران از یک انفجار کرونایی"جوابیه ای منتشر کرد.به گزارش راک نیوز، متن کامل پاسخ روابط عمومی بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران به شرح زير است:

 

پیرو درج مطلبی با عنوان "نجات گچساران از یک انفجار کرونایی"در سایت خبری زاگرونا برای اطلاع دست اندرکاران آن پایگاه خبری محترم و تنویر افکار مخاطبان ارجمند نکاتی را متذکر می شود.

*از ابتدای شیوع ویروس کرونا و پیش از راه اندازی بخش کرونای بیمارستان شهید رجایی ، بخش کرونای بیمارستان بعثت صنعت نفت گچساران راه اندازی و جداسازی بیماران صورت پذیرفته است.

 *بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران به جمعیت 23هزار و 603نفری شامل کارکنان رسمی ، قرارداد مدت معین، قرارداد مدت موقت ، ارکان ثالث  و حجمی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران  و  جمعیت تحت پوشش آنها خدمات ارائه می دهد.

آیا تعطیلی بخش کرونای بیمارستان بعثت صنعت نفت گچساران و تحمیل این بار اضافی به بیمارستان شهید رجایی که وظیفه درمان سایر شهروندان را به عهده دارد کار صحیحی می باشد؟

*نیروهای بهداشت و درمان صنعت نفت و بسیج شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران با استقرار در ورودی شهر گچساران (جاده پازنان) و اجرای طرح تب‌سنجی ، به صورت ۲۴ ساعته سلامت رانندگان ، سرنشینان کامیون ها و خودروهای عمومی و شخصی را  پایش و کنترل کرده و وظیفه تامین وسایل حفاظت فردی و سایر مایحتاج این ایستگاه را عهده دار بوده اند.

 

*در روزهایی که هواپیمای تهران- گچساران پرواز دارد یک تیم از بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران در فرودگاه مستقر و مسافران را از نظر علائم ابتلا به بیماری کرونا غربالگری و نام آن ها را در سامانه ثبت نموده  و اقدام به ضدعفونی و گندزداییوسایل مسافران،محیط فرودگاه  و تامین تجهیزات حفاظتی پرسنل فرودگاه نموده است .

*بخش های از بیمارستان جدید و در حال ساخت شهدای صنعت نفت گچساران در روزهای پایانی سال گذشته با 50 تخت به عنوان مرکز پشتیبانی شهرستان تجهیز که برای مواقع بحران و ازدحام بیماران در خدمت مردم شریف گچساران خواهد بود. 

*مراکز متعدد شهرستان از جمله بیمارستان شهید رجایی، شبکه بهداشت و درمان، فرمانداری ،برخی از  بانک ها و ... در چندین نوبت توسط بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران ضدعفونی و گندزدایی گردیده است .

*اختصاص یکدستگاه آمبولانس جهت سرویس دهی به مردم شریف گچساران و اعزام بیماران مشکوک به ویروس کرونا در صورت درخواست مسئولین بیمارستان شهید رجایی از دیگر خدمات بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران می باشد.

*قابل ذکر است که در صورت بروز بحران و ازدحام بیماران کلیه امکانات بهداشت و درمان صنعت نفت در اختیار مردم شریف گچساران خواهد بود.

در پایان بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران، ضمن ارج‌ نهادن به جايگاه خطير رسانه ها ، از همكاري ها و تعاملات متقابل سپاسگزاري كرده و انتظار دارد همكاران عزيز در عرصه خبر و اطلاع رساني در انتشار اخبار و ارائه تحليل ها دقت بيشتري اعمال و صحت اطلاعات را بررسی و استعلام نمایند.تاریخ انتشار : 20 فروردین 1399 09:49» اخبار مرتبط:

 • وجود بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان بعثت نفت گچساران تکذیب شد
 • بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران درگذشت سرمربی تیم فوتبال نوجوانان نفت و گاز ...
 • با حضور فرماندار گچساران از پرستاران بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران تجلیل ...
 • انتصاب رییس بیمارستان صنعت نفت گچساران+حکم
 • تیم فوتسال بهداشت و درمان گچساران فاتح مسابقات فوتسال سازمان بهداشت و درمان ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام