مشروح اخبار


» توضیحات فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در خصوص راه‌اندازی قرارگاه کمک‌های مومنانهفرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در خصوص راه‌اندازی قرارگاه کمک مومنانه در استان توضیحاتی ارائه کرد.به گزارش راک نیوز، سردار حمید خرمدل در خصوص راه‌اندازی قرارگاه کمک مومنانه در آستانه ماه مبارک رمضان توضیحاتی ارائه کرد.

سردار خرمدل با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص کمک به همنوعان در شرایط فعلی و تداوم آن در ماه مبارک رمضان اظهار کرد: امروز اولین جلسه قرارگاه جهادی کمک‌های مومنانه در استان برگزار شد.

وی گفت: مردم انقلابی ایران اسلامی و مردم استان کهگیلویه و بویراحمد بعد از فرمایشات مقام معظم رهبری که باید در ایام مبارک ماه رمضان کمک‌ها ادامه پیدا کند در این امر خداپسندانه شرکت خواهند کرد.

فرمانده سپاه فتح گفت: تا پیش از این هم جلسات خوبی در استان برای کمک به همنوعان تشکیل شده بود اما قرارگاه اصلی کمک‌های مومنانه در استان راه‌اندازی شد و در شهرستان‌ها نیز این قرارگاه راه‌اندازی می‌شود.

وی افزود: قرار است کسانی که در این مدت آسیب دیده‌اند مانند رانندگان تاکسی و کارگران ساختمانی و دست فروشان مورد حمایت قرار گیرند از این رو همه از جمله مسوولان چه آن‌هایی که در داخل استان حضور دارند و چه مسوولانی که از این استان هستند و در استان‌های دیگر حضور دارند و پیمانکاران پای کار بیایند و کمک‌ها جمع‌آوری شود.

وی گفت: در کنار همه مردم و مسوولان نهادها و دستگاه‌هایی مثل کمیته امداد و بهزیستی و هلال‌احمر و پایگاه‌های مقاومت و اصناف حضور دارند تا همه دست به دست هم داده و ظرفیت‌های استان را پای کار بیاوریم.

ارشد نظامی استان با بیان اینکه باید گوش به فرمان رهبری برای کمک به همنوعان بسیج شویم افزود: مردمی که در ایام ماه مبارک رمضان نذورات و یا سفره‌هایی دارند می‌توانند کمک‌های خود را در این مسیر سوق دهند و شماره حسابی استانی هم وجود دارد که کمک‌های خود را به این شماره حساب واریز کنند.

به گزارش راک نیوز "شماره حساب 1710703552621 نزد بانک انصار کمک‌های مومنانه مردم استان را جمع‌آوری می‌کند./فارستاریخ انتشار : 27 فروردین 1399 16:58» اخبار مرتبط:

 • تدابیر فرماندهی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد جهت پیشگیری از کرونا
 • فرمانده کل سپاه پاسداران از محور پاتاوه-دهدشت بازدید کرد/تصویر
 • تشریح برنامه‌های کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در ماه مبارک رمضان
 • مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد کمک ۱,۶ میلیارد تومانی به م ...
 • «یکشنبه» اولین روز رمضان است
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود