مشروح اخبار


» ماجرای تلگرامی کاپیتانی در استقلال حقیقت دارد؟اگر دغدغه‌هایم برای فوتبال ایران را لیست کنم احتمالاً دعوا بر سر بازوبند کاپیتانی استقلال در میان صدتای اول نیست.


به گزارش راک نیوز احسان محمدی در ایران ورزشی نوشته ؛ در چند سال اخیر وریا غفوری و سیدجلال حسینی به این بازوبند هم آرامش داده‌اند و هم عزت و احترام. هوادار با افتخار از کاپیتانش حرف می‌زند. لذت می‌برد که او رهبر درون زمین تیم است. این دو بازیکن البته از نظر اجتماعی شباهت‌های اندکی با هم دارند. هرچه وریا سرکش و ناآرام است و به مسائل اجتماعی و سیاسی واکنش نشان می‌دهد، سیدجلال بیشتر حول و حوش تیم و عدد و رقم قرارداد حرف می‌زند. با این همه حرف‌شان را بازیکنان و هواداران قبول دارند و اینکه هر دو در عین ناباوری توسط کی‌روش در لحظات آخر خط  خوردند و شانس بازی در جام جهانی 2018 را از دست دادند.

شایعه بازگشت سیدمهدی رحمتی به استقلال و بستن بازوبند کاپیتانی عجیب بود ولی برای ما که در این فوتبال «همه چیز» دیده‌ایم، این هم ممکن است!  رحمتی در شهر خودرو توانست اعتبار مخدوش شده‌اش در دروازه‌بانی را با قدرت بازگرداند و به همه نشان بدهد که بدون شک یکی از سه دروازه‌بان برتر بعد از انقلاب است و بعید است مشهدی‌ها که او را سخت به دست آوردند، آسان از دست بدهند.او علیرغم اینکه گاهی بد قلق می‌شود اما در جریان جدایی از استقلال به نوعی قدرنشناسی دید و استقلالی‌ها همه تخم‌مرغ‌های‌شان را در سبد سیدحسین حسینی گذاشتند. 


شایعاتی از این دست در روزهایی که فوتبال وطنی تعطیل است، آبی است که آسیاب جرم گرفته فوتبال را می‌چرخاند اما هر تغییری در استقلال می‌دهید به بازوبند کاپیتانی‌اش دست نزنید. روی بازوی درستی بسته شده است.

به نظر نمی رسد ماجرای تلگرامی کاپیتانی در استقلال حقیقت داشته باشد ...

تاریخ انتشار : 29 اردیبهشت 1399 08:44» اخبار مرتبط:

 • دعوت از دروازه‌بان گچسارانی به اردوی تیم ملی
 • هافبک نفت و گاز گچساران به استقلال خوزستان پیوست
 • رحمتی بعداز بازی با تراکتورسازی راهی کمیته اخلاق می‌شود
 • رحمتی سوژه "ياهو" شد!+عکس
 • جدید ترین شوخی‌ پرسپولیسی ها با رحمتی !
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام