مشروح اخبار


» سرپرست مخابرات کهگیلویه وبویراحمدخبر داد: بسته مکالمه همراه اول ویژه عید سعید فطرسرپرست مخابرات منطقه کهگیلویه وبویراحمد گفت : به مناسبت عید سعید فطر در روزهای ۴ و ۵ خردادماه، یک بسته ویژه مکالمه با قیمت ۷۵۰ تومان برای کلیه مشترکین دائمی و اعتباری ارائه خواهد شد.


سید محمدهادی امیری تصریح کرد:مشترکین با خرید این بسته می توانند از ساعت ۷ لغایت ۲۳ همان روز، از ۱ ساعت مکالمه درون شبکه (همراه اول و تلفن ثابت) بهره مند شوند.امیری خاطر نشان کرد: در صورت جا به جایی احتمالی تاریخ عید سعید فطر، طرح مذکور در روزهای ۵ و ۶ خردادماه اجرا خواهد شد.
سرپرست مخابرات منطقه کهگیلویه وبویراحمد گفت:حجم ۶۰ دقیقه ای بسته می تواند در چندین تماس مصرف شود (نیاز نیست که یک تماس ۶۰ دقیقه ای باشد ) و هر مشترک در هر روز، تنها یک بار می تواند این بسته را خریداری نمایدو به هزینه بسته ۹ %مالیات بر ارزش افزوده اضافه می گردد.
امیری گفت ممکن هست سوالاتی بدین شرح برای مشترکین عزیز پیش بیایید:
پرسش۱_آیا ۶۰ دقیقه را می توان در چندین تماس مصرف نمود؟پاسخ: بله، حجم ۶۰ دقیقه این بسته را می توان در چندین تماس مصرف نمود و نیازی نیست که صرفا یک تماس ۶۰دقیقه ای برقرار شود.
پرسش۲ :آیا با یک بار خرید بسته می توانیم در کل تعطیلات عید فطر از این بسته استفاده نمائیم؟پاسخ: خیر، در هر یک از روزهای تعطیلات باید یک بسته جداگانه خریداری شود که این بسته، از ساعت ۷ لغایت ۲۳ همان روز قابل استفاده می باشد.
پرسش ۳ :آیا می توان در هر روز چند بسته خریداری نمود؟پاسخ: خیر، هر مشترک در هر روز تنها می تواند یک بسته خریداری نماید.
وی در پایان به روش فعالسازی واستعلام این بسته اشاره کرد وگفت:مشترکین می توانند با کد# ۱۰ * ۳۳۶۱ * بسته را فعال وازطرق کد # ۱۰ * ۳۳۶۰ * بسته دریافتی را استعلام نمایند و راهنمای استفاده از این بسته ازطریق کد دستوری# ۱۰ * ۳۳۶۹ * صورت می گیرد.

تاریخ انتشار : 3 خرداد 1399 14:10» اخبار مرتبط:

 • بسته‌های اینترنت ویژه “قربان تا غدیر”برای مشتریان اینترنت مخابرات فعال شد
 • بسته های مدار فیروزه ای، بسته های اینترنت و بسته های مکالمه کوتاه مدت
 • این طرح تا اطلاع ثانوی تمدید شد
 • کدام سیم کارت‌ های اعتباری به صرفه‌ ترند؟
 • مرکزخدمات اختصاصی ایرانسل در یاسوج افتتاح شد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام