مشروح اخبار


» چند خبر جدید از نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمدفرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد از دستگیری ۲ سارق حرفه‌ای محتویات داخل خودرو با اعتراف به ۳۰ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.


فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد از دستگیری ۲ سارق حرفه‌ای محتویات داخل خودرو با اعتراف به ۳۰ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
به گزارش راک نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علی کرم بازیان "  اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر وقوع چند فقره سرقت محتویات داخل خودرو در سطح شهرستان بویراحمد موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران کلانتری ۱۱ این فرماندهی قرار گرفت.
وی افزود: مأموران ضمن هماهنگی با مرجع قضائی با انجام تحقیقات پلیسی گسترده و گشت زنی های هدفمند ۲ نفر سارق را شناسایی و دستگیر کردند.
بازیان تصریح کرد: متهمان در بازجویی های اولیه به ۳۰ فقره سرقت محتویات داخل خودرو در سطح شهرستان بویراحمد اعتراف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و روانه زندان شدند از شهروندان خواست: ضمن توجه به هشدارهای انتظامی و نصب دزدگیر بر خودرو و عدم پاک نمودن خودرو در نقاط خلوت یاریگر پلیس باشند و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک موضوع را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

******************************************************
سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان دنا از کشف ۴۴ کیلو و ۲۰۰ گرم تریاک از یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ در محور یاسوج به اصفهان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ " گودرز رستمی " اظهار داشت: مأموران انتظامی این فرماندهی ضمن هماهنگی با مرجع قضائی حین پایش خودروهای عبوری محور یاسوج به اصفهان به یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ مشکوک شدند و به آن دستور توقف دادند.
وی افزود: راننده با بی توجهی به دستورات پلیس از محل متواری که پس از طی مسافتی در نهایت خودرو متوقف و مأموران در بازرسی از آن ۴۴ کیلو و ۲۰۰ گرم تریاک که به طرز ماهرانه‌ای در آن جاسازی شده بود کشف و ضبط کردند.
سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان دنا خاطرنشان کرد: راننده و سرنشین خودرو دستگیر و به مرجع قضائی معرفی و خودرو نیز به پارکینگ منتقل شد.

******************************************************
اعزام مشمولان خدمت سربازی به مراکز آموزشی با رعایت پروتکل های بهداشتی در کهگیلویه و بویراحمد

با حضور سرهنگ " مسعود بهروزی " معاون وظیفه عمومی استان مراسم بدرقه مشمولان خدمت سربازی به مراکز آموزشی نیروهای مسلح با رعایت پروتکل های بهداشتی و پس از غربالگری توسط تیم بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی استان و معاونت بهداد استان در معاونت وظیفه عمومی کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.تاریخ انتشار : 1 تیر 1399 16:48» اخبار مرتبط:

 • 3 خبر جدید از نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد
 • دستگیری سارق محتویات خودرو با اعتراف به 17 فقره سرقت در گچساران
 • 3 خبر جدید از نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد
 • کشف بیش از 49 کیلو گرم مواد مخدر در کهگیلویه و بویراحمد
 • دستگيري سارق سابقه دار در گچساران
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  از عملکرد دولت روحانی راضی بودید؟

  1-بلی
  2-خیر
  3-نظری ندارم