مشروح اخبار


» تجلیل از دختران مددجوی کمیته امداد منطقه یک یاسوجرئیس کمیته امداد منطقه یک یاسوج گفت: به مناسبت دهه کرامت و روز دختر از 61 نفر از دختران تحت حمایت این اداره تجلیل شد.


در هشتمین روز از دهه کرامت، مراسم نمادین تجلیل از 6 نفر از دختران نیازمند و تحت حمایت کمیته امداد منطقه یک یاسوج به نمایندگی از 61 نفر، به مناسبت روز دختر، با مشارکت مرکز نیکوکاری شهید حاج قاسم سلیمانی و با حضور مدیرکل امور بانوان استانداری استان برگزار شد.مصیب حیدری در این مراسم گفت: به 6 نفر از این دختران 6 تخته فرش به ارزش 12 میلیون تومان و 55 نفر دیگر کارت هدیه جمعاً به ارزش دومیلیون و 750 هزار تومان اهداء شد. 
وی ضمن تقدیر و تشکر از خیران به‌خصوص خیران کاشانی و تهرانی که استان کهگیلویه و بویراحمد را در زمینه کمک به نیازمندان یاری می‌کنند، افزود: تعدادی از این خیران 20 تخته فرش برای کمک به نیازمندان اهداء کرده‌اند که این نهاد با دقت و شناسایی نیازمندان واقعی نسبت به توزیع آن‌ها اقدام کرده است. حیدری تصریح کرد: در سال گذشته نیز 20 تخته فرش به‌عنوان هدیه به داماد، به پسران مددجوی در آستانه ازدواج اهداء شد.
وی در پایان گفت:  با توجه به شیوع ویروس کرونا و وضعیت استان، از مددجویان تقاضا داریم که برای ثبت درخواست‌های خود به سامانه e.emdad.ir مراجعه کنند و افراد غیرمددجو نیز می‌توانند با شماره 096887 تماس بگیرند و پیام صوتی آن‌ها ضبط و به‌صورت مکتوب به مددکار مربوطه در استان‌ها ارجاع داده می‌شود.
 نادیا صداقت مدیرکل امور بانوان استانداری در این مراسم ضمن تبریک دهه کرامت، گفت: بانوان باید با الگو قرار دادن حضرت فاطمه معصومه و الگوبرداری از ائمه معصومین (ع) کرامت و بزرگواری با عزت‌نفس و گذشت و اخلاق و رفتار آن‌ها را تبدیل به یک فرهنگ کنند و نماد زن مسلمان و الگویی برای تمامی جوامع اسلامی باشند. 


تاریخ انتشار : 10 تیر 1399 15:52» اخبار مرتبط:

 • رئیس کمیته منطقه یک یاسوج مطرح کرد؛ فراهم شدن شرایط ساخت مسکن مددجویی کمیت ...
 • 46 هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان کهگیلویه و بویراحمد توزیع شد
 • پرداخت 2.6 میلیارد تومان به نیازمندان غیرتحت حمایت کمیته امداد کهگیلویه و ب ...
 • آمادگی کمیته امداد منطقه یک یاسوج جهت جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای نیازمندان
 • کمک ۱,۴ میلیارد تومانی مردم به نیازمندان از طریق مراکز نیکوکاری
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود