مشروح اخبار


» رونق اشتغالزایی در کهگیلویه و بویراحمد با اتمام پروژه های آبرسانیسرپرست شرکت آب منطقه ای استان کهگیلویه و بویراحمد در جلسه شورای اداری شهرستان بهمئی که با حضور نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی برگزار شده بود، گفت : در آینده ای نزدیک با اتمام پروژه های آبرسانی در سطح استان اشتغالزایی نیز رونق خواهد یافت.


آرش مصلح اظهار داشت:اگر ۱۱ میلیارد متر مکعب روان آب استان با احداث ۲۲ سد در سطح استان مهار شود،هیچ مشکلی در حوزه تامین آب نداریم که بخشی از این سدها در بهمئی است.
سرپرست شرکت آب منطقه ای استان با بیان اینکه پروژه آبرسانی به بهمئی از سد کوثر سال ۹۰ کلنگ زنی شد،گفت:قبول داریم که سرعت پیشرفت پروژه قابل قبول نیست اما باید تمام همت خود را به کار ببندیم تا در کمترین زمان ممکن این طرح به بهره برداری برسد.
مصلح خاطرنشان کرد: ۵۵ کیلومتر مسیر خط انتقال داریم، بیش از ۱۰۰ حوضچه کنترل فشار، دو ایستگاه و مخازن ذخیره لازم است.وی با بیان اینکه ساخت مخزن ۱۵هزار متر مکعبی این پروژه کاری منطقی بود که به بهره برداری رسید، ادامه داد:تلاش می کنیم نیمه دوم سال ۱۴۰۰ تمامی روستاها و شهر لیکک که در پروژه تعریف شدند آبرسانی شود.
وی گفت: شرکت آب منطقه ای استان از تمام ظرفیت ها برای جذب و تخصیص اعتبارات استفاده می کند؛اما نقش نماینده مجلس در این میان بسیار حائز اهمیت است.مصلح یادآور شد: این پروژه برای تکمیل و به بهره برداری رسیدن نیاز به ۲۵۰میلیارد تومان اعتبار دارد که تاکنون ۶۰میلیارد آن تامین و تخصیص داده شد.سرپرست شرکت آب منطقه ای در پایان گفت:حاضریم از حقوق کارمندان خود هم برای تکمیل این پروژه اختصاص داده شود تا هر چه سریعتر شاهد رسیدن آب سالم به مردم شریف بهمئی باشیم.


تاریخ انتشار : 10 تیر 1399 16:37» اخبار مرتبط:

 • آب تصفیه شده سد "کوثر" سال آینده به منازل مردم "لیکک" می‌رسد
 • پروژه بزرگ آبرسانی حومه غربی دهدشت به نیمه راه نرسیده تعطیل شد
 • تکمیل پروژه آبرسانی بهمئی به 241 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد/پروژه آبرسان ...
 • کلنگ پروژه آبرسانی به روستاهای برج بهمنی و کوهبرد به زمین زده شد
 • فاز اول آبرسانی به منطقه "پشته زیلایی" در هفته دولت به بهره برداری می رسد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود