مشروح اخبار


» کنایه تلخ تاجگردون به نجابت؛ لااقل گزارشی که علیه عمویت بود را میخوندیعلی اکبر کریمی، روح‌الله نجابت و علیرضا زاکانی اولین افرادی بودند که به اعتبارنامه تاجگردون اعتراض کردند که در ادامه تعداد معترضین به این اعتبارنامه افزایش یافت. سیدنظام‌الدین موسوی، مالک شریعتی، احمد نادری، علی خضریان، مجتبی رضاخواه و اقبال شاکری ۶ منتخبی بودند که به صف معترضین به اعتبار نامه نماینده گچساران و باشت پیوستند و خواهان رد صلاحیت وی از مجلس یازدهم شدند.به گزارش راک نیوز ازمرکز استان فارس ؛ روح الله نجابت نماینده مردم شهرستان های شیراز وزرقان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از جمله 3نماینده ای بودکه به اعتبار نامه غلامرضا تاجگردون منتخب مردم شهرستان های گچساران وباشت در مجلس شورای اعتراض داشت.

علی اکبر کریمی، روح‌الله نجابت و علیرضا زاکانی اولین افرادی بودند که به اعتبارنامه تاجگردون اعتراض کردند که در ادامه تعداد معترضین به این اعتبارنامه افزایش یافت. سیدنظام‌الدین موسوی، مالک شریعتی، احمد نادری، علی خضریان، مجتبی رضاخواه و اقبال شاکری ۶ منتخبی بودند که به صف معترضین به اعتبار نامه نماینده گچساران و باشت پیوستند و خواهان رد صلاحیت وی از مجلس یازدهم شدند.

 

روح الله نجابت به همراه زاکانی ، کریمی ، مالک شریعتی و اقبال شاکری از جمله نمایندگانی بودند که با حضور در خبرگزاری مهر در نشستی با برخی از خبرنگاران به موضوع دلایل خود برای رداعتبار نامه تاجگردون پرداختند.

غلامرضا تاجگردون شامگاه سه شنبه شب در گفتگوی زنده اینستاگرامی که در خبرگزاری تابناک برگزار شده بود ضمن رد تمامی مطالب منتشر شده توسط این افراد ، به مخالفین خود با کنایه گفت : لااقل مطالبی را که امضاء کردید را یکبار می خواندید.

منتخب مردم گچساران و باشت به روح الله نجابت نماینده مردم شیراز گفت : در یکی از اسناد 40 صفحه ای که امضاء کردید علیه عموی خودتان نوشته غلام حسین نجابت با همکاری تاجگردون در بوجود آوردن شرکت های اقماری و پوششی فلان و فلان کرده است.

تاجگردون با بیان اینکه آقای غلام حسین نجابت انسان شریف و پاکدستی هستند به عدم مطالعه اسناد توسط مخالفین اشاره کردو غلط املایی در درج کلمه اختشاش بجای اغتشاش را موردی دیگر از این تناقضات ورفتار عجولانه برای سند سازی برشمرد.

تاجگردون در بخشی از این گفتگو با صراحت اعلام کرد :چنانچه ایت الله جنتی اعلام کنند در تایید صلاحیت تاجگردون شورای نگهبان سهوا دچار اشتباه شده است من همین فردا صبح از ادامه حضور در مجلس استعفاء خواهم داد.

از نکات قابل توجه دو گفتگوی زنده اینستاگرامی زاکانی و نمایندگان در خبرگزاری مهر با گفتگوی تاجگردون در خبرگزاری تابناک می توان به میزان استقبال افکار عمومی پرداخت که دنبال کنندگان صحبت های تاجگردون به کسری حدود 6برابر حاضرین در لایو خبرگزاری مهر با حضور زاکانی بودند.

بهرحال باید منتظر وماند دید یکشنبه آینده 15تیرماه چه سرنوشتی در پیش روی هر یک از طرفین خواهد بود؟ایا تاجگردون میتواند مانند مراحل گذشته از گوشه رینگ خارج شود و برای حفظ کرسی‌ نمایندگی‌اش آخرین مشت‌ها را حواله مخالفان کند.تاریخ انتشار : 10 تیر 1399 23:50» اخبار مرتبط:

 • زاکانی آدرس مخالفین تاجگردون در گچساران را داد
 • نشست شورای نگهبان و نمایندگان مجلس برای اعتبارنامه «تاجگردون»/آیت‌الله جنتی ...
 • جزئیات جلسه ۲ ساعته کمیسیون تحقیق مجلس با تاجگردون
 • موافقت هیات رئیسه مجلس با مهلت برای بررسی اعتبارنامه تاجگردون
 • مکاتبه با شورای نگهبان برای اعتبارنامه تاجگردون
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود