مشروح اخبار


» اخذ شهریه‌های میلیونی در ترمی که خدماتی به دانشجو ارائه نشدعضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس، از پیگیری کمیسیون آموزش برای بازگشت شهریه ترمی که گذشت خبر داد و گفت: چرا دانشجویان باید در قبال خدماتی که دریافت نکرده‌اند، شهریه بپردازند.


به گزارش راک نیوز از استان کهگیلویه و بویراحمد مهدی روشنفکر در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت درباره بازگشت شهریه‌ دانشجویان دانشگاه‌های آزاد، غیرانتفاعی و پیام نور، اظهار کرد: در ترمی که گذشت به دلیل شیوع ویروس کرونا بسیار از کلاس‌های دانشگاهی تشکیل نشد و یا به صورت مجازی تشکیل شد لذا وزارت علوم باید تدبیری برای بازگشت حداقل بخشی از شهریه دانشجویان را در برنامه خود داشته باشد.
نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس این هفته نشست مشترکی با وزیر علوم خواهد داشت، افزود: قطعا این مطالبه دانشجویان را با وزیر علوم در میان خواهیم گذاشت و خواهان بازگشت حداقل بخشی از شهریه به دانشجویان هستیم.
وی ادامه داد: البته باید اظهارات وزیر علوم و مسئولان دانشگاه‌ها در این رابطه را نیز شنید ولی قطعا کمیسیون آموزش مجلس دغدغه دانشجویان را پیگیری خواهیم کرد.
روشنفکر تأکید کرد: در ترمی که کلاسی برگزار نشده یا کلاس‌‎های مجازی هم جسته و گریخته تشکیل شده چرا دانشجوی ارشدی که در دانشگاه آزاد تحصیل می‌‎کند، باید نزدیک به 5 میلیون تومان شهریه دهد.
عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس اضافه کرد: سامانه‌های در نظر گرفته شده برای آموزش مجازی دانشجویان دارای ایرادات بیشماری است و دانشجویان به هیچ عنوان از این سامانه‌ها رضایت ندارند؛ ضمن اینکه در استفاده از این سامانه‌ها دانشجو از اینترنت شخصی خود استفاده می‌کند. در چنین شرایطی روا نیست دانشجو در قبال این خدمات سطح پایین چنین شهریه‌های گزافی را بپردازد./
پایان پیام


تاریخ انتشار : 17 تیر 1399 12:54» اخبار مرتبط:

 • دانشگاه آزاد اسلامی بخشنامه معافیت شهریه را برای دانشجویان بازمانده از تحصی ...
 • خبر خوش ارزی به دانشجویان لیسانس خارج از کشور
 • اعلام شهریه‌ دانشگاه های غیردولتی و شبانه
 • چاره‌ ای جز افزایش شهریه نداریم /دانشجو منصرف شد!!!
 • شهریه دوره دکتری شبانه چقدر است؟
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود