مشروح اخبار


» با حضور سردار انصاری در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان از سید محمد نصیری راد تقدیر شدسردار انصاری در این دیدار گفت: با قرار گرفتن مهندس نصیری در راس مدیریت راهداری و حمل نقل جاده ای استان تحولات بسیار مثبتیچ و یک جهش در حوزه راهداری و حمل و نقل را شاهد بودیم و این نشان از خدمت صادقانه دارد که نتیجه آن جلب رضایت پروردگار متعال و مردم خواهد بود انشاء‌الله.


به گزارش راک نیوز به نقل از  روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد صبح امروز با حضور سردار انصاری فرمانده نیروی انتظامی استان و سرهنگ ویسی پور رئیس پلیس راه استان از محمد حسین نصیری راد مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان تقدیر و تشکر شد.
سردار انصاری در این دیدار گفت: با قرار گرفتن مهندس نصیری در راس مدیریت راهداری و حمل نقل جاده ای استان تحولات بسیار مثبتیچ و یک جهش در حوزه راهداری و حمل و نقل را شاهد بودیم و این نشان از خدمت صادقانه دارد که نتیجه آن جلب رضایت پروردگار متعال و مردم خواهد بود انشاء‌الله.
فرمانده نیروی انتظامی استان افزود: مجموعه راهداری و حمل و نقل جاده ای و پلیس راه همواره باید در کنار هم باشند تا بتوانند در جهت رفع مشکلات و بالا بردن ایمنی راههای استان گام بردارند.
محمد حسین نصیری راد نیز ضمن خوش آمد گویی به سردار انصاری و سرهنگ ویسی پور و تشکر از آنها گفت: حضور شما در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مایه دلگرمی مجموعه راهداری و حمل و نقل جاده ای است.
وی افزود: در تمامی حوزه های مرتبط در راههای استان همواره تعاملات خوبی با مجموعه عوامل پلیس راه استان تاکنون وجود داشته است و در سال اخیر در سایه این تعاملات بسیاری از مشکلات در حوزه راهداری و حمل ونقل جاده ای استان حل و مرتفع شده است.
وی در ادامه به حذف 110 نقطه حادثه خیز کم هزینه زود بازده و 10 نقطه حادثه خیز پرهزینه دیر بازده با همکاری مجموعه پلیس اشاره کرد و گفت: در سال جاری نیز 59 نقطه حادثه خیز جدید شناسایی و در سامانه ثبت شده است که به محض تامین اعتبار با هماهنگی پلیس راه استان این نقاط را اولویت بندی و اقدام به رفع آنها میکنیم.
نصیری راد در ادامه گفت: حذف چندین نقطه حادثه خیز با پیشرفت فیزیکی 50 تا 90 درصد از جمله پیچ کوشک ، کیلومتر 7 محور یاسوج – بابامیدان و کیلومتر 65 محور یاسوج – سمیرم و... در حال انجام است که در تلاش هستیم هرچه سریعتر این نقاط حادثه خیز را حذف نماییم. 
در پایان سردار انصاری از خدمات محمد حسین نصیری راد مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان و مجموعه عوامل زحمتکش راهداری و حمل و نقل جاده ای استان با اهداء لوح سپاس ، تقدیر و تشکر کرد.​

با حضور سردار انصاری در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان از سید محمد نصیری راد تقدیر شد

 

با حضور سردار انصاری در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان از سید محمد نصیری راد تقدیر شد

 

با حضور سردار انصاری در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان از سید محمد نصیری راد تقدیر شد

 

با حضور سردار انصاری در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان از سید محمد نصیری راد تقدیر شد

 تاریخ انتشار : 17 تیر 1399 14:31» اخبار مرتبط:

 • آخرین وضعیت پروژه جاده طسوج شهرستان چرام
 • ۲۳۵ نقطه حادثه‌خیز در کهگیلویه و بویراحمد رفع شد
 • انتصاب جدید در شهرستان کهگیلویه/سرپرست جدید اداره راهداری و حمل و نقل جاده ...
 • تقدیر معاون سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور از مدیر کل راهداری استا ...
 • حذف ۱۱۰ نقطه حادثه خیز در محور‌های مواصلاتی استان کهگیلویه وبویراحمد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود