مشروح اخبار


» در واکنش به نقدهای اخیر سیاسیون: نماینده ای در بستر بیماری/اوج عداوت در توقع بیش از حد از منتخب کهگیلویه در مجلس؟اتفاقات روزهای اخیر نشان می دهد دستگاه های سیاسی و غرض ورزی مختلف اکنون به تکاپو افتاده اند تا با هر روش ممکن و هر کاری که می توانند انجام دهند تیشه به ریشه سناتور بزنند و محمد موحد را از صحنه عمومی به دور کنند.


به گزارش راک نیوز  - مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی پس از 12 سال روی به فردی آورند که سابقه درخشانی در دوران نمایندگی خود داشت و طرفداران وی در این سال ها منتظر بازشگت سید محمد موحد به عرصه سیاسی استان بودند.
 
حجت الاسلام موحد که با سابقه پنج بار حضور در مجلس شورای اسلامی دومین فرد باسابقه مجلس یازدهم است و لقب سناتوری را با خود همراه دارد همواره چهره قدرتمندی از خود برجای گذاشته است و همین مساله لقب سناتور را برازنده وی کرده است.
 
سید محمد موحد همچنین سابقه خدمات قضایی نیز دارد که از جمله این خدمات، دادستان دادگاه انقلاب استان فارس، چهارمحال و بختیاری و خوزستان و دادستان دادگاه ویژه روحانیت در تهران بوده که در حال حاضر منتخب مردم حوزه انتخابیه کهگیلویه،چرام،لنده و بهمئی در دورهٔ یازدهم مجلس شورای اسلامی می‌باشد.
 
نماینده ای که ذره ای دست از تلاش برای حوزه انتخابیه اش بر نمی دارد و قبل از شروع به کار مجلس یازدهم رایزنی با مسئولان رده بالای کشور را آغاز کرد و در برخی موارد اعتبارات خوبی نیز توانست جذب کند و اکنون بخاطر این شدت از تکاپو به بیماری کرونا مبتلا گشته است، به جای آنکه نگاه های سیاسی را کنار گذاشته و اکنون بدون هیچ پیش قضاوتی همگی دعاگوی وضعیت وی باشیم متاسفانه موج انتقادی شدیدی علیه وی اعمال میشود.
 
همانطور که در ابتدا به اقتدار نماینده کهگیلویه بزرگ اشاره شد؛حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موحد همواره ثابت کرده است در مواضع خود استوار است و چه بسا اگر وی در این روزهای بیماری در مجلس حضور داشت موضوعات طور دیگری رقم میخورد و شرایط به شکل دیگری پیش می رفت.
 
اتفاقات روزهای اخیر نشان می دهد دستگاه های سیاسی و غرض ورزی مختلف اکنون به تکاپو افتاده اند تا با هر روش ممکن و هر کاری که می توانند انجام دهند تیشه به ریشه سناتور بزنند و وی را از صحنه عمومی به دور کنند.
 
نکته مهم و قابل تامل این است که هر چند یک موضوع مخالف دیدگاه ما باشد اما دلیل نمیشود به طور همه جانبه به موضوع نگاه نکنیم چرا که وقت فرصت سوزی ها و خود سوزی ها وجود ندارد، باید دستگیری جای مچ گیری ها را بگیرد.
 
حجت الاسلام والمسلمین موحد بزودی میتواند بعنوان یک شخصیت کاریزماتیک در مجلس نقش ایفا کند و اثرگذاری داشته باشد هرچند که نگاه نقد رسانه ای در این بین هرجا که لازم بود میتواند عملکرد وی را نشانه بگیرد.


تاریخ انتشار : 18 تیر 1399 08:42» اخبار مرتبط:

 • منتخب مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی : در دوره یازدهم باید مجلس را ...
 • منتخب مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس یازدهم: سایه سیاست از سر کمیسیون اصل 90 در ...
 • موحد در دیدار با وزیر ارتباطات؛ تاکید منتخب مردم کهگیلویه بزرگ بر تقویت زیر ...
 • نتیجه انتخابات در کهگیلویه بزرگ مشخص شد + اسامی و میزان آرا
 • اولین چهره شاخص کهگیلویه بزرگ ثبت نام کرد/ اعلام کاندیداتوری سناتور در حوزه ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود