مشروح اخبار


» افزایش آمار جان باختگان کرونا به 31 مورد در کهگیلویه و بویراحمد/ دکتر یزدانپناه؛ ما مجبور به تحمل ویروس کووید-19 هستیمسرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از افزایش شمار قربانیان کرونا در استان به 31 نفر خبر داد و گفت: امروز متاسفانه دو مورد فوتی جدید گزارش شد که این دو مورد 71 ساله و 79 ساله دچار بیماری زمينه ای و اهل دهدشت و گچساران بودند.


به گزارش  راک نیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ دکتر پرویز یزدانپناه گفت: در بیستمین روز از تیرماه، 58 بیمار در بیمارستان های معین کرونای استان بستری هستند.
وی با اشاره به اینکه 7 بیمار نیز در بخش آی سی یو بيمارستان‌هاي استان بستري مي باشند، اذعان داشت: تعداد بهبود یافتگان بیماران کرونایی کهگیلویه و بویراحمد تاکنون 1563 مورد گزارش شده است.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خاطرنشان کرد: برای کنترل کرونا همه باید خود را ملزم به استفاده از ماسک کرده، دست‌های آلوده را به هیچ‌وجه به صورت خود نزنند، فاصله ۲ متری را در هر شرایطی از افراد دیگر به ویژه هنگام صحبت کردن حفظ کرده، در تجمعات شرکت نکرده و مسافرت به شهرها و استان هاي مجاور نداشته باشند.
دکتر یزدانپناه گفت: همچنین از مردم عزیز استان تقاضا داریم که برای ملاقات با بیماران، در مراکز بهداشتی درمانی و بیمارستان ها حضور پیدا نکنند و با پیامک و تلفن جویای سلامتی عزیزان خود باشند.
وی با بیان اینکه استان در مرحله عبور از موج اول كرونا است كه مي تواند لطمات جبران ناپذيري به سلامت و جان مردم استان وارد كند، یادآور شد: شدت بيماري و كشندگي بيماري بستگي به سن، بيماري ( بيماري هاي)زمينه اي، تعداد ويروس وارد شده و يا تكثير يافته در بدن، كيفيت مراقبت هاي درماني ارايه شده، نحوه برخورد پزشكان و پرستاران با بيمار، داشتن روحيه اميدواري و شفاعت از خداوند متعال دارد.
وي افزود: تا كشف واكسن و داروهاي موثر مجبور به تحمل ویروس کووید-19 هستیم. این ويروس ضعیف نشده است و باید کارهای روزمره خود را همراه با رعايت دستورالعمل های بهداشتی به نحوی ادامه دهیم که به خود و اطرافیانمان آسیبی وارد نکنیم.


تاریخ انتشار : 20 تیر 1399 16:04» اخبار مرتبط:

 • 15 تیرماه 99/ افزایش 5 برابری بیماران کرونایی بستری در بیمارستان های استان ...
 • اوج گیری کووید 19 در کهگیلویه و بویراحمد، جان یک بیمار دیگر را گرفت
 • آخرین وضعیت کرونا ویروس در استان کهگیلویه و بویراحمد
 • آخرین وضعیت کرونا ویروس در استان کهگیلویه و بویراحمد
 • آخرین وضعیت کرونا ویروس در استان کهگیلویه و بویراحمد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود