مشروح اخبار


» اعضای انجمن خبرنگاران شهرستان کهگیلویه مشخص شدند +اسامیصبح امروز با حضور رییس اداره ارشاد شهرستان کهگیلویه و جمع کثیری از خبرنگاران این شهرستان سومین انتخابات انجمن خبرنگاران شهرستان کهگیلویه برگزار شد.


صبح امروز با حضور رییس اداره ارشاد شهرستان کهگیلویه و جمع کثیری از خبرنگاران این شهرستان سومین انتخابات انجمن خبرنگاران شهرستان کهگیلویه برگزار شد.
 
این انتخابات با کانداتوری ۸ نفر از خبرنگاران شهرستان کهگیلویه برگزار شد که در میان آن چهار نفر از اعضای قبلی انجمن نیز دیده می شود.
 
 
یکی از خواسته های خبرنگاران از این انجمن پیگیری مشکلات عدیده خبرنگاران بوده و خبرنگاران با حضور در مجتمع هنری ارشاد دهدشت به منتخبین خود رای دادند.
 
 
ایرج کاظمی رییس اداره ارشاد شهرستان کهگیلویه در ابتدای این انتخابات گفت: یکی از مهمترین وظایف اعضای انجمن خبرنگاران پیگیری مشکلات و کاستی های قشر زحمتکش خبرنگار است و هر کدام از افرادی که اعلام کاندیداتوری کردند اگر به هر دلیلی نمی توانند این وظیفه را انجام دهند میتوانند انصراف دهند.
 
 
بعد از این انتخابات برنامه های منظمی برای این انجمن تدارک دیده شده که یکی از آن ها برگزاری جلسه انجمن هر سه هفته یک بار است تا در نشست های هم اندیشی ایده ها, نظرات و عقاید حول یک گروه جمع و همچنین مشکلات خبرنگاران پیگیری شود.
 
 در این انتخابات سید روح اله احمدی 29، خلیل مهرجو 27،امین سبحانی 25، حمید پرندوار 21 و حسین خدمتی 16 رای کسب کردند.
اعضای عدل البدل هم کیوان سروش مقدم با 14، آیت الله برنگ پور 13 و وحید آهنگ 10 رای مشخص شدند.
 
در پایان این رای گیری انجمن خبرنگاران کهگیلویه اعضای جدید خود را شناخت.
 
پس از رای گیری اعضای جدید خلیل مهرجو را به عنوان رئیس ، امین سبحانی نایب رئیس، سید روح اله احمدی روابط عمومی، حمید پرندوار خزانه دار و حسین خدمتی بازرس انجمن خبرنگاران کهگیلویه انتخاب کردند.


تاریخ انتشار : 25 تیر 1399 14:39» اخبار مرتبط:

 • رئیس انجمن خبرنگاران شهرستان کهگیلویه عزادار شد +جزئیات مراسم تشیع جنازه
 • هیئت امنای جدید انجمن اهل قلم کهگیلویه مشخص شدند
 • راه‌اندازی انجمن خبرنگاران لنده
 • انجمن اهل قلم در کهگیلویه راه‌اندازی شد+اسامی
 • جای خالی بانوان درانجمن خبرنگاران گچساران!+نتیجه انتخابات
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود