مشروح اخبار


» استاندار کهگیلویه و بویراحمد: توجه به حوزه‌ های نفت و گاز کهگیلویه و بویراحمد سبب اشتغال زایی و تحول در استان می ‌شود/ تامین منابع مالی کلید رونق توسعه در استاناستاندار کهگیلویه وبویراحمد، گفت: توجه ویژه دولت به حوزه‌ های نفت و گاز موجب ایجاد اشتغال و توسعه استان می شود.
 


استاندار کهگیلویه وبویراحمد، گفت: توجه ویژه دولت به حوزه‌ های نفت و گاز موجب ایجاد اشتغال و توسعه استان می شود.
 
حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت دیدار و گفتگو کرد.
کلانتری در ابتدای این دیدار گزارشی از وضعیت شرکت نفت و گاز گچساران، طرح های در دست اقدام، مسائل نیروی انسانی، شرکت طرح های عمرانی، بهداشتی، ورزشی و فرهنگی در حال اجرا در استان ارائه داد.
وی با اشاره به اینکه 20 درصد نفت و گاز کشور در شهرستان ‌های گچساران و بهمئی در این استان تولید می شود، عنوان کرد: گچساران بام نفتی ایران و دومين توليد کننده نفت خام در جنوب به شمار می رود.
نماینده عالی دولت در استان با توجه به نگاه مثبت وزیر نفت به مناطق نفت خیز جنوب به خصوص کهگیلویه و بویراحمد خواستار توجه ویژه به استان و تخصیص اعتبارات در جهت توسعه استان شد.
 
بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت نیز در این دیدار، تاکید کرد: برای توسعه و پیشرفت همه جانبه استان نفت خیز کهگیلویه و بویراحمد با همه توان کمک می کنیم.
وی با تاکید بر اینکه تاکنون نسبت به تمامی شهرستان های استان از جمله گچساران، بهمئی و مناطق نفت خیز هیچ کمکی را دریغ نکردیم، گفت: در شرایط کنونی نسبت به بررسی و اجرایی کردن درخواست های کارشناسی شده که توسط استاندار استان کهگیلویه و بویراحمد ارائه شد، دستورات  لازم و مساعد داده می شود.
وزیر نفت خاطرنشان کرد: امید است در آینده نزدیک شاهد اثرات این نشست باشیم و ثمرات آن را به مردم شهید پرور و ولایتمدار کهگیلویه و بویراحمد تقدیم کنیم.
تاریخ انتشار : 1 مرداد 1399 18:21» اخبار مرتبط:

 • دیدار نماینده مردم کهگیلویه بزرگ با وزیر نفت+عکس
 • خروجی نشست استاندار کهگیلویه و بویراحمد و وزیر کار،تعاون و رفاه اجتماعی. ب ...
 • وزیر نیرو به کهگیلویه و بویراحمد سفر می کند/جزئیات
 • در دیدار استاندار کهگیلویه و بویراحمد با وزیر نفت چه گذشت؟
 • در دیدار استاندار کهگیلویه و بویراحمد با معاون عمرانی وزیر کشور مطرح شد:قول ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود