مشروح اخبار


» نرخ بلیت پروازهای خارجی 2 برابر شدنرخ بلیت پروازهای خارجی شرکت‌های هواپیمایی ایرانی به دو برابر افزایش یافت.از صبح روز چهارشنبه نرخ جدید بلیت پروازهای خارجی در سایت شرکت‌های هواپیمایی ایرانی به ثبت رسیده است.


 نرخ بلیت پروازهای خارجی شرکت‌های هواپیمایی ایرانی به دو برابر افزایش یافت.


به گزارش  راک نیوزبه نقل از ایسنا بر این اساس از صبح روز چهارشنبه نرخ جدید بلیت پروازهای خارجی در سایت شرکت‌های هواپیمایی ایرانی به ثبت رسیده است.

در این‌ باره مسئولان برخی آژانس‌های فروش بلیت هواپیما گفتند که از بامداد چهارشنبه نرخ بلیت هواپیما در پروازهای خارجی دو برابر قیمت گذشته در سیستم‌ها ثبت شده است.


به گفته مدیران آژانس‌های هواپیمایی، پیش ازاین نرخ ارز تخصیص‌یافته به پروازهای خارجی براساس دلار 1226 تومان محاسبه می‌شده است اما با بخش‌نامه‌ای که از سوی سازمان هواپیمایی کشوری ابلاغ شده، از چهارشنبه نرخ بلیت پروازهای خارجی بر اساس هر دلار 2492 تومان محاسبه می‌شود.


با دو برابر شدن نرخ ارز تخصیص‌یافته به بلیت‌ پروازهای خارجی شرکت‌های هواپیمایی نیز نرخ بلیت خود را دو برابر افزایش داده‌اند.


با این حال، این افزایش نرخ بلیت تا صد درصد تنها به شرکت‌های هواپیمایی داخلی محدود نمی‌شود زیرا شرکت‌های خارجی نیز به دنبال افزایش نرخ بلیت پروازهای خود هستند که از طریق دفاتر نمایندگی آن‌ها در ایران فروخته می‌شود.


نماینده دفتر ایران شرکت هواپیمایی لوفتانزا که شرکت آلمانی است، در حاشیه نمایشگاه برند گردشگری به خبرنگار ایسنا گفت: این شرکت نیز از این پس نرخ بلیت خود را با توجه به نرخ ارز اعلام شده که نزدیک به نرخ ارز مبادله‌ای است، محاسبه کرده و بنابراین این شرکت از 25 آبان ماه بلیت خود را تا دو برابر نسبت به قیمت قبل به فروش می‌رساند.تاریخ انتشار : 27 آبان 1391 04:08» اخبار مرتبط:

 • ‌بلیت هواپیما به زودی گران می‌شود
 • ارزان‌ترین و گران‌ترین بلیت هواپیما
 • نرخ‌ بلیت‌ پروازهای‌ خارجی بازهم افزایش‌ یافت!
 • از امروز نرخ بلیت قطار تا 20 درصد افزایش یافت
 • لیست قیمت جدید بلیت هواپیما در مسیرهای داخلی
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام