مشروح اخبار


»  تقدیر کمیته امداد از فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمدبا اهداء لوح سپاسی به امضای رئیس کمیته امداد کشور از زحمات فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در طرح اطعام مهدوی تقدیر شد.


مدیر کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با تقدیر از زحمات فرمانده سپاه فتح استان و کارکنان سپاه در خصوص لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر رزمایش مواسات و همدلی و همکاری با کمیته امداد استان گفت: در پی شیوع ویروس منحوس در کشور و تأکید مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) در بسیج همه امکانات و استفاده از ظرفیت گروه‌های مختلف مردمی کمیته امداد از خیران، نیکوکاران و گروه‌های جهادی و دستگاه‌های اجرایی جهت مشارکت در اطعام مهدوی دعوت کرد.
 قباد مبشری تصریح کرد: در همین خصوص در طرح اطعام مهدوی در استان کهگیلویه و بویراحمد ۱۸ آشپزخانه مهدوی ایجاد شد و در طول ماه مبارک رمضان درمجموع ۱۵۰ هزار  پرس غذای گرم بااعتبار یک میلیارد و ۹۹۲ میلیون تومان، بین خانواده‌های مددجویان و نیازمندان آسیب‌دیده از ویروس کرونا توزیع شد.
وی بیان کرد: در سفر رئیس کمیته امداد کشور به استان کهگیلویه و بویراحمد به عملکرد پررنگ کمیته امداد استان در پویش مهدوی در ماه مبارک رمضان اشاره و عملکرد این نهاد و خیران و نیکوکاران و همه‌کسانی که در این طرح با کمیته امداد همراه بودند موردتقدیر قرار گرفتند. مبشری خاطرنشان کرد: در همین زمینه مجموعه سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد همکاری و مشارکت پررنگ در حوزه ارائه خدمات معیشتی، درمانی و مبارزه با اپیدمی کرونا و نهایت همکاری مؤثر را با کمیته امداد استان داشتند.
وی با اشاره به اینکه خدمات محرومیت‌زدایی سپاه نه‌تنها در طرح اطعام مهدوی، بلکه در همه عرصه‌ها به‌خصوص در زمینه مشارکت در ساخت مسکن برای محورمان قابل‌تقدیر است، تأکید کرد:به‌منظور قدردانی از مجموعه سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در زمینه مشارکت با کمیته امداد در طرح اطعام مهدوی لوح تقدیری با امضای رئیس کمیته امداد به سرهنگ حمید خرم دل فرمانده سپاه فتح استان تقدیم شد. 


تاریخ انتشار : 12 مرداد 1399 13:12» اخبار مرتبط:

 • در طرح اطعام مهدوی محقق شد؛توزیع 120 هزار پرس غذای گرم و بسته غذایی بین نیا ...
 • 46 هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان کهگیلویه و بویراحمد توزیع شد
 • کمک 35 میلیارد تومانی کهگیلویه و بویراحمدی‌ها به نیازمندان کمیته امداد
 • ایجاد ۷ آشپزخانه مهدوی در کهگیلویه و بویراحمد
 • اطعام نیازمندان کهگیلویه و بویراحمدی در رزمایش گسترده مواسات و همدلی در ماه ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود