مشروح اخبار


» استاندار فارس: با پرداخت کارانه‌های معوق پرستاران استان فارس موافقت شدراک نیوز/استاندار فارس گفت:در مرحله دوم کمک مومنانه باید با بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود نسبت به کمک به افراد آسیب‌پذیر جامعه اقدام کرد.


 عنایت‌الله رحیمی امروز در نشست مشارکت‌های مردمی و کمک‌های مومنانه استان فارس با حضور خیرین و گروه‌های مردم نهاد با تشکر از خیران و مردم استان فارس در مرحله نخست انجام کمک مومنانه اظهار داشت: در مرحله دوم این کمک‌ها هدفمند و در راستای تامین نیاز جامعه هدف در استان فارس باشد.
وی با بیان اینکه در مرحله دوم کمک مومنانه باید با بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود نسبت به کمک به افراد آسیب‌پذیر جامعه اقدام کرد، گفت: شناسایی افراد آسیب‌پذیر و نیازمند نخستین اقدامی است که باید انجام داد و در کنار این امر در مرحله دوم کمک مومنانه نباید مدافعان سلامت را فراموش کرد و باید از تلاش‌های این افراد قدردانی شود.
استاندار فارس با بیان اینکه دولت با استخدام 250 نفر از پرستاران فارس موافقت کرده است، افزود: در طول سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه نیز با پرداخت کارانه‌های معوق پرستاران موافقت شد.
رحیمی با بیان اینکه دولت تلاش کرده تا با ارائه تسهیلات نسبت به بازگشت واحدهای خرد اقتصادی به چرخه تولید اقدام کند، بیان کرد: البته تسهیلات پرداختی تنها به صنوف نبوده بلکه اقشار آسیب‌‌پذیر اجتماعی را نیز شامل می‌شود همچنین فعالین اقتصادی نیز در مرحله دوم کمک مومنانه می‌توانند با بخشش برخی از درآمدهای خود نقش ویژه‌ای در این پویش داشته باشند.
مراسم ماه محرم در فضای باز برگزار می‌شود
عبدالرضا قاسم‌پور جانشین استاندار فارس در ستاد استانی کرونا نیز در این جلسه گفت: با توجه به درگیری استان در موج دوم کرونا و پیش‌رو بودن ایام محرم می‌توان نذروات مردم را به سمت کمک‌های مومنانه هدایت کرد و نذورات به صورت خام بسته‌بندی شده و در اختیار افراد و نیازمندان قرار گیرد.
وی درباره آخرین وضعیت بیماری نیز افزود: در حال حاضر تنها 2 شهرستان بختگان و رستم در وضعیت سفید هستند و مابقی شهرستان‌های استان در وضعیت قرمز و نارنجی قرار دارند بنابراین امکان برگزاری برنامه‌های عید غدیر در این شهرستان‌ها وجود ندارد.


تاریخ انتشار : 13 مرداد 1399 18:13» اخبار مرتبط:

 • توزیع مرحله دوم کمک‌های مومنانه در کهگیلویه و بویراحمد
 • توزیع 2 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان در کهگیلویه
 • مرحله دوم رزمایش "کمک مومنانه" با توزیع 25 هزار بسته معیشتی در کهگیلویه و ...
 • تقدیر استاندار کهگیلویه و بویراحمد از سپاه فتح و بسیج استان / کلانتری ؛ نقش ...
 • توضیحات فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در خصوص راه‌اندازی قرارگاه کم ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود