مشروح اخبار


» هفته قرآن و عترت کهگیلویه و بویراحمد با 8 جشنواره در 15 گرایش در بستر فضای مجازی برگزار می شودمدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری هفته قرآن و عترت استان با 8 جشنواره در 15 گرایش فرهنگی و هنری با محوریت فضای مجازی، از 20 تا 26 مردادماه در استان خبر داد. 


هفته قرآن و عترت کهگیلویه و بویراحمد با 8 جشنواره در 15 گرایش در بستر فضای مجازی برگزار می شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری هفته قرآن و عترت استان با 8 جشنواره در 15 گرایش فرهنگی و هنری با محوریت فضای مجازی، از 20 تا 26 مردادماه در استان خبر داد. 
به گزارش راک نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، محمدعلی پیرسبزی در جلسه ستاد برگزاری هفته قرآن و عترت استان افزود: جامعه ما جامعه ای دینی است و ضرورت دارد مبانی قرآن و عترت ، شخصیت ائمه و نگاه‌های دینی برای جامعه تبیین شود. 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه برگزاری هفته قرآن و عترت فرصت مناسبی است برای شهرستان‌ها و جامعه قرآنی خاطرنشان کرد: در این برنامه ها ظرفیت‌های مختلف قرآنی در رشته های فرهنگی و هنری را و استعدادهای فعالان قرآنی و هنرمندان شناسایی و شکوفا می شود.   
پیرسبزی همچنین با اعلام جشنواره های هفته قرآن و عترت در استان افزود: مسابقات قرآنی در رشته های قرائت، ترتیل و حفظ کل، حفظ 20جزء ، حفظ 10جزء ، حفظ 5 جز و حفظ جزء 30 زیر 16 سال در سراسر شهرستان های استان برگزار می شود. 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه همه جشنواره ها با گستره استانی برگزار می شوند گفت: جشنواره سرود و نغمات دینی در شهرستان بویراحمد،جشنواره هنرهای تجسمی و نمایشگاه آثار تولیدی هنرمندان استان با موضوعات خوشنویسی ،نقاشی خط، عکس،پوستر و با همکاری انجمن هنرهای تجسمی، جشنواره نمایش خیابانی و نمایشنامه نویسی در شهرستان کهگیلویه با همکاری انجمن هنرهای نمایشی استان برگزار می شوند.
وی در ادامه برگزاری جشنواره های شعر و داستان در شهرستان گچساران، مسابقه کتابخوانی در شهرستان بهمئی و طرح ویژه بیانیه گام دوم انقلاب در سراسر شهرستان های استان را از دیگر جشنواره های هفته قران و عترت استان اعلام کرد.   
پیرسبزی همچنین تجلیل از پیشکسوتان قرآنی استان را از دیگر برنامه های پیش بینی شده هفته قران و عترت استان عنوان کرد.


تاریخ انتشار : 15 مرداد 1399 13:49» اخبار مرتبط:

 • 90 برگزیده قرآنی کهگیلویه و بویراحمد تجلیل شدند
 • رقابت 130نفر در نخستین جشنواره استانی(( قرآن و عترت)) به میزبانی کهگیلویه
 • جشنواره شعر و داستان با موضوع قرآن در گچساران برگزار می‌شود
 • در نشست خبری مطرح شد برنامه‌های متعدد فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویرا ...
 • آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود