مشروح اخبار


» بررسی مشکلات حوزه درمان شهرستان ممسنی با حضور معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیرازبا حضور معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان فارس :مسایل و مشکلات حوزه درمان و بهداشت شهرستان ممسنی بررسی شد .


به گزارش راک نیوز وبه نقل از  روابط عمومی فرمانداری ممسنی با حضور دکتر ایوبی فرماندار ودکتر اکبری معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان فارس و دکتر چوبینه رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان و دکتر مرادی رییس و معاونین بیمارستان ولیعصر (عج)مسایل و مشکلات درمانی و بهداشتی شهرستان ممسنی بررسی شد .
فرماندار ممسنی در این جلسه گفت :موقعیت و وسعت و گستردگی شهرستان ممسنی خدمات رسانی مطلوب به شهروندان را نیازمند امکانات و تجهیزات و نیروی انسانی بروز نموده که علیرغم تلاش های انجام شده هم چنان شاهد برخی کمبودات در حوزه های مختلف می باشیم .
وی افزود :عدم افتتاح و بهره برداری از کلینیک تخصصی شهر نوراباد .عدم بهره برداری از دستگاه ام .ار.ای ،کمبود تجهیزات و امبولانس در ۱۳مرکز سلامت شهرستان و کمبود پزشک متخصص و نیروهای اداری و خدماتی را از مهم ترین مشکلات شهرستان در مراکز درمانی و بهداشتی شهرستان عنوان کرد .
ایوبی با تجلیل از خدمات شایسته و تلاش های شبانه روزی پرسنل عرصه سلامت شهرستان در مداوای بیماران کرونایی اظهار داشت :با وجود مشکلات موجود پزشکان و پرسنل شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان نوراباد عملکرد خوبی درپیشگیری و مقابله و درمان مبتلایان بیماری کرونا از خود نشان دادند که ادامه این روند نیازمند توجه ویژه دانشگاه علوم پزشکی استان است 
وی ادامه داد :در حال حاضر بیمارستان ولیعصر نوراباد به شهروندان شهرستانهای ممسنی و رستم و رهگذران و حتی به شهرهای هم جوار با قریب ۲۰۰هزار نفر جمعیت خدمت ارایه می نمایند که توان تجهیزاتی و نیرویی آن متناسب با آن نمی باشد .
رییس کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان ممسنی بیان داشت :تاخیر چند سال در تکمیل ساختمان ستادی شبکه بهداشت و درمان واحداث ۵ایستگاه اورژانس ۱۱۵در بخش ها نیز از مشکلات موجود شهرستان است که نیازمند تزریق اعتبارات می باشد .
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ممسنی با ارایه گزارشی از اخرین وضعیت حوزه درمانی و بهداشتی و ستاد مبارزه با ویروس کرونای شهرستان گفت :عدم تکمیل چارت تکمیلی بیمارستان متناسب با ظرفیت تخت ها و نبود اعتبارات کافی جهت تکمیل وروژه های عمرانی و تامین تجهیزات و ملزومات بهداشتی را از مسایل امروزی حوزه سلامت بیان کردند .
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان فارس نیز طی سخنانی قول مساعد جهت پیگیری مسایل و مشکلات ارایه شده دادند 
بازدید از کلینک تخصصی ،پانسیون پزشکی در حال ساخت و بخش بستری بیماران کرونایی از دیگر برنامه های سفر معاون درمان استان بود .


تاریخ انتشار : 16 مرداد 1399 23:29» اخبار مرتبط:

 • بررسی مسایل و مشکلات کتابخانه های عمومی شهرستان ممسنی با حضور مسئولان استان ...
 • واکنش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه به خبر مبتلا بودن مد ...
 • بازدید معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از بیمارستان امام خمینی(ره) دهد ...
 • جلسه هماهنگی حضور تیم تخصصی موسسه درمانی مرهم در شهرستان کهگیلویه برگزار شد
 • ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر به پزشک ممسنی تبار رسید+عکس
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود