مشروح اخبار


» پیام تبریک نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی به مناسبت روز خبرنگارنماینده مردم کهگیلویه بزرگ  در مجلس شورای اسلامی به مناسبت روز خبرنگار پیامی صادر کرد.


به گزارش راک نیوز،حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موحد نماینده مردم کهگیلویه بزرگ  در مجلس شورای اسلامی به مناسبت روز خبرنگار پیامی صادر کرد.
در متن موحد آمده است؛

*خبرنگاران عَلَم مطالبه گری، عدالت جویی و مبارزه با فساد را زمین نگذارند*
بِسْمِ اَللّٰهِ اَلرَّحْمٰنِ اَلرَّحِيمِ
 ن وَ اَلْقَلَمِ وَ مٰا يَسْطُرُونَ
روز خبرنگار فرصت مغتنمی است برای عرض تبریک و خدا قوت به زحمات و خدمات خبرنگاران و بهانه ای برای بهتر اندیشیدن و مشورت با صاحبان قلم.
به همین مناسبت بر خود فرض میدانم که از زحمات شبانه روزی همه ی اهالی قلم و رسانه تقدیر کرده و تشکر خالصانه خود را ابراز دارم.
اکنون که خداوند قادر متعال این بنده ی خود را مورد لطف و عنایت قرار داد تا برای پنجمین دوره،افتخار خادمی مردم عزیز و گران‌سنگ دیارم را در مجلس شورای اسلامی بدست بیاورم، بر این باورم که ادامه ی این راه و برداشتن این بار بزرگ امانت بدون همراهی و همکاری همه جانبه اهالی ارزشمند رسانه کاری سخت و طاقت فرسا است.
خدمت به مردمی نجیب، کم توقع و سرشار از استعدادهای ناب انسانی در علوم و فنون مختلف آنهم در مناطقی که اینچنین از ریل توسعه پایدار و همه جانبه خارج شده است، عزمی بلند و اراده ای قوی می خواهد.
و بدون شک بازگشت این کهنه دیارِ پر افتخار به عزّت، اقتدار و توسعه ی همه جانبه نیازمند مطالبه گری عمومی، عدالت خواهی، مشورت با نخبگان و صاحب نظران، اندیشمندان و صاحبان فکر و قلم است.
 از خبرنگاران تلاشگر استان کهگیلویه و بویراحمد و بالاخص شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده تقاضا دارم بیش از پیش نسبت به انتشار و مطالبه گری در حل مشکلات و خواسته های عمومی همت ورزند، نقایص و کاستی های مختلف را با جدیت و به دور از حب و بغض های سیاسی و جناحی بیان نمایند و واسطه ای مطمئن و دلسوزی امین بین مردم و مسئولان باشند.
خواهشی که از محضر شما علمداران حقیقت طلبی و عدالت خواهی دارم این است که خادم مردم خود را در شناسایی و حل همه ی مشکلات عمومی یاری نموده و با تشکیل پویش های مطالبه گری فعال و پویا برای هر کدام از پروژه های بر زمین مانده ی شهرستان ها، بازوانی توانمند برای سامان دادن به کهگیلویه ای آباد و پر رونق فراهم نمایید.
اینجانب به عنوان کسی که همواره خود را خادم و خدمتگزار مردم گرانقدر دیارم می دانم نیز خود را حامی و همراه شما دانسته و از تمام ظرفیت های لازم برای حمایت از خبرنگارانی که عَلَم مطالبه گری، عدالت خواهی و مبارزه با رانت و فساد را زمین نگذارند استفاده خواهم نمود.
به حول و قوه الهی... 
سید محمد موحد 
نماینده مردم شریف کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامي
 


تاریخ انتشار : 17 مرداد 1399 11:57» اخبار مرتبط:

 • پیام نماینده مردم کهگیلویه بزرگ به مناسبت حادثه هفتم تیر
 • پیام منتخب مردم کهگیلویه بزرگ به مناسبت روز جهانی قدس
 • پیام تبریک منتخب مردم کهگیلویه بزرگ به مناسبت روز شوراها
 • پیام تبریک منتخب مردم کهگیلویه بزرگ به مناسبت روز شوراها
 • پیام تبریک شهردار سردشت زیدون به منتخب مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسل ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود