مشروح اخبار


» در دیدار نمایندگان استان کهگیلویه و بویراحمد با سرپرست وزارت صمت چه گذشت+عکسحجت الاسلام والمسلمین سید محمد موحد و دکتر مهدی روشنفکر با سرپرست وزارت صنعت معدن و تجارت دیدار و گفت وگو کردند.


به گزارش راک نیوز از استان کهگیلویه و بویراحمد، شامگاه امشب نمایندگان مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی با حسین مدرس خیابانی سرپرست وزارت صنعت معدن و تجارت دیدار کردند.
سید محمد موحد نماینده مردم شریف شهرستانهای کهگیلویه بهمئی چرام و لنده در این دیدار بیان داشت: وزارت صنعت معدن و تجارت می تواند نقش عظیمی در توسعه و پیشرفت مناطق استان کهگیلویه و بویراحمد داشته باشد.
موحد تصریح کرد: ضروری است هر چه سریع تر وضعیت واحدهای صنعتی تعطیل و نیمه تعطیل تعیین تکلیف شود تا گوشه ای از مشکلات اشغال جوانان در آن مناطق حل کند.
نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس گفت: سه شهرک صنعتی در کهگیلویه بزرگ وجود دارد و فقط شهرک بردیان در شهرستان چرام از مجموعه 20 طرح موجود 5 طرح آن فعال است ، و انتظار می رود این وزارت خانه تمامی تلاش خود را برای فعال سازی این واحد ها انجام دهد.
موحد تاکید کرد: برخی شهرکهای صنعتی در شهرستان کهگیلویه نیز زیر ساخت های آن تکمیل شده و آماده سرمایه‌گذاریست .
نماینده کهگیلویه بزرگ افزود: شهرک صنعتی خلیج فارس شهرستان بهمئی متاسفانه غیرفعال می باشد و انتظار می رود سرمایه‌گذارن توسط این وزارتخانه به سمت این مجموعه سوق داده شوند.
مهدی روشنفکر نماینده بویراحمد و دنا خواستار حضور و سرمایه گذاری سازمان‌های توسعه‌ای از جمله ایدرو و ایمیدرو شد و افزود: وزارت صمت در زمینه تامین کامیون مورد نیاز کارخانه سیمان مارگون همکاری لازم را داشته باشد.
سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت در این نشست از مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران خواست در نیمه دوم شهریور با حضور نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد وضعیت واحدهای صنعتی در شهرک‌ها را بررسی و تعیین تکلیف کنند.
مدرس خیابانی بیان کرد: امیدورام تا پایان امسال برخی از واحدهای صنعتی تعطیل و نیمه تعطیل این استان به چرخه تولید باز گردد.


تاریخ انتشار : 22 مرداد 1399 00:50» اخبار مرتبط:

 • حمایت از تولید درشهرکها و نواحی صنعتی کهگیلویه و بویراحمد/ شهرک صنعتی «یاسو ...
 • سهم 50 درصدی گچساران در سرمایه‌گذاری بالای میلیارد
 • نشست استاندار ومدیران دستگاههای اجرایی با واحدهای صنعتی و معدنی شهرستانهای ...
 • بررسی مشکلات واحدهای صنعتی یاسوج توسط استاندار
 • رشد 750 درصدی واحدهای صنعتی بعد از انقلاب اسلامی ایران
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود