مشروح اخبار


» اولین کاندیدای اصلاح طلبان گچساران از لرستان می آیدتجربه سیاسی انتخابات های مجلس شورای اسلامی در طی۴ دهه گذشته نشان می دهد تاجگردون ها بجز خانواده خود از کس دیگری حمایت نمیکنند.


به گزارش راک نیوز از مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد؛ رای عدم اعتماد به اعتبار نامه تاجگردون سرنوشت انتخابات در این حوزه را به میانه دوره ای مجلس در سال ۱۴۰۰موکول کرد.

اگرچه گمانه زنی ها در طی روزهای گذشته در این زمینه درشبکه های اجتماعی از گزینه هایی چون علیمراد جعفری ،مقیمی و پور الحسینی نام بردند اما شاید پایان مدیریت عبدالرحیم رحیمی در فرمانداری بروجرود و کوچ وی به گچساران را بتوان جدی ترین گزینه در اردوگاه اصلاح طلبان معرفی کرد.

اگر چه تجربه چهار دهه گذشته انتخابات مجلس شورای اسلامی نشان می دهد اصولا تاجگردون ها از کسی عملا و صراحتا حمایت نمی کنند اما برخورداری رحیمی از پتانسیل های خاص فردی می تواند از وی چهره ای حائز شانس بیشتر را تصور کرد.

به گمان بسیاری از افراد یکی از عوامل موفقیت تاجگردون در طی چهارسال گذشته مدیریت رحیمی در فرمانداری گچساران بوده است که عمده حواشی درون شهرستانی را کنترل و مدیریت میکرد.

او اکنون از لرستان خداحافظی و به گچساران برگشت تا محتمل ترین گزینه از طیف اصلاح طلبان برای انتخابات میانه دوره ای گچساران باشد .
به گمان بسیاری رحیمی که حمایت تاجگردون را به همراه داشته باشد وچه نداشته باشد از توان حضور مستقل در میدان رقابت برخوردار است .
اما برخی از گزینه ها مانند مقیمی ممکن است بدون اجازه تاجگردون قدرت تصمیم گیری در مورد ورود به این عرصه نداشته باشند.
بهرحال باید منتظر ماند و دید در روزهای آینده نام هایی مانند پورالحسینی ،مرودشتی و.... حتی ساسان تاجگردون چقدر مایل به حضور در این رقابت هستند

تاریخ انتشار : 22 مرداد 1399 11:42» اخبار مرتبط:

 • گزینه نهایی اصولگرایان/ انتخابات گچساران 3قطبی می شود
 • فرماندار گچسارن تغییر می کند ؟
 • واکنش تند شهردار اسبق تهران به اظهارات تاجگردون ؛ گفته های تاجگردون صحبت ها ...
 • واکنش یک فعال اصلاح طلب به نشست اصولگرایان کهگیلویه
 • پیروزی قاطع یک اصلاح طلب براصولگرایان در باشت وگچساران
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود