مشروح اخبار


» ابتلای110نفر از کادر درمان گچساران به کرونا/ 24درصد از آزمایش های کرونا در گچساران مثبت استسرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گچساران گفت: از ابتدای شیوع کرونا در شهرستان تاکنون 110نفر از کادر درمان این شهرستان به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند.به گزارش راک نیوز؛ آرین غلامیان روز پنج شنبه در نشست با خبرنگاران در گچساران اظهار داشت: این افراد شامل 80نفر کادر درمان و 30نفر کادر بهداشت هستند و خوشبختانه تاکنون موردی از مرگ و میر میان آنها رخ نداده است. 

حدود24درصد از آزمایش های کرونا در گچساران مثبت است

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گچساران با بیان اینکه3هزار و 603 مورد نمونه‌گیری تشخیص ویروس کرونا در این شهرستان از ابتدای شیوع ویروس تاکنون انجام گرفته است گفت: 24/3دهم درصد از پاسخ آزمایش های انجام شده مثبت بوده است.

54درصد مبتلایان به کرونا در گچساران را مردان تشکیل می دهند

غلامیان در ادامه افزود: 54درصد مبتلایان بیماری ویروسی کرونا در این شهرستان را مردان و46درصد را زنان تشکیل می‌دهند.

افزون بر 71درصد مبتلایان کرونا در گچساران بهبود یافته اند

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گچساران در ادامه از بهبود 71/3دهم درصدی بیماران مبتلا به کرونا در شهرستان خبر داد و بر جدیت تلاش‌ها برای ریشه‌کن کردن این بیماری تأکید کرد.

حدود90 درصد مبتلایان به کرونا در گچساران شهرنشین هستند

غلامیان بیان کرد: 89/6دهم درصد مبتلایان به کرونا در شهرستان را شهرنشینان تشکیل میدهند که نشان‌دهنده اثرگذاری اجتماعات شهری در افزایش مبتلایان به این بیماری است.

وی افزود: تنها9/5 درصد مبتلایان به کرونا در شهرستان، روستانشین هستند که البته باید با تدابیر بیشتر و همراهی مردم، این رقم در روستاها کاهش یابد.

کرونا جان19نفر را در گچساران گرفت

غلامیان اضافه کرد: تاکنون19نفر از اهالی شهرستان گچساران بر اثر کرونا جان خود را از دست دادند.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گچساران بیان کرد: عامل اصلی در کنترل شیوع این بیماری مردم هستند که باید با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری ها مسوولان، مراکز درمان و فعالان عرصه سلامت را برای شکست آن یاری دهند.

مراجعه1335بیمار مشکوک به کرونا به بیمارستان شهید رجایی

رئیس بیمارستان شهید رجایی شهر دوگنبدان با تشریح خدمات این بیمارستان به بیماران مبتلا به کرونا اعلام کرد: در 53 روز گذشته 1335 بیمار مشکوک به کرونا با مراجعه به این مرکز درمانی پذیرش شده‌اند که از این تعداد389نفر بستری شدند.

سیدطاهر حسینی تصریح کرد: از این تعداد279نفر در بخش های کرونا و 67نفر در بخش آی سی یو بیمارستان شهید رجایی بستری و 43نفر نیز به بیمارستان شهید جلیل یاسوج اعزام شدند.

24بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان شهیدرجایی بستری هسنند

حسینی گفت: 24 بیمار در زمان حاضر در بخش‌های مقابله با بیماری کرونا بیمارستان شهید رجایی ‌بستری هستند که کرونای 15نفر آن مثبت قطعی است.

شمار پزشکان متخصص عفونی بیمارستان شهیدرجایی افزایش می یابد

این مسئول با بیان اینکه هم اکنون یک پزشک متخصص عفونی در راستای مقابله با ویروس کرونا در بیمارستان شهیدرجایی فعالیت می کند افزود: بمنظور خدمات رساني مطلوبتر به بیماران کرونایی یک پزشک متخصص عفونی دیگر از ابتدای شهریور ماه در بيمارستان شهیدرجایی مستقر خواهد شد .

برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال راک نیوز در تلگرام به نشانیRAAKNEWS@همراه شوید. تاریخ انتشار : 23 مرداد 1399 14:56» اخبار مرتبط:

 • تعداد فوتی های ناشی از کرونا در گچساران به 7 تن رسید
 • در نشست خبری سرپرست بهداشت و درمان گچساران عنوان شد؛1003نفر در گچساران تست ...
 • فوری/ افزایش مبتلایان به ویروس کرونا در بهبهان + آمار جدید
 • 20 بیمار مشکوک به کرونا در گچساران/مردم از خانه‌های خود کمتر خارج شوند
 • گچساران هم گرفتار کرونا شد+آمار و جزئیات
 • » اشتراک گزاری خبر  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود