مشروح اخبار


» جوابیه مشاور نماینده سابق کهگیلویه بزرگ به مطلب منتشره در راک نیوزبیش از 30 سالن ورزشی چند منظوره و چمن مصنوعی که صفر تا صد آن با رایزنی، تلاش و پیگیری سردار هاشمی پور خارج از همه اعتبارات استانی و ملی افتتاح گردیده و یا در آستانه ی افتتاح هستند و مساعدت بیش از صدها میلیون تومان به باشگاه ها، ورزشکاران، مدال آوران رشته های مختلف ورزشی و... خدمت کمی در عرصه ورزش نیست.


راک نیوز-مطلب زیر در پاسخ به یادداشتی با موضوع کهگیلویه بزرگ امیدوار به آینده ارسال شده و این رسانه در راستای حمایت از گردش آزاد اطلاعات بدون تایید یا تکذیب متن آن را منتشر می کند:

به نام او که علیم و خبیر و حلیم و کبیر است
برادر ارجمند جناب آقای سید کرامت الله کشاورز
سلام علیکم
یادداشتی از جنابعالی تحت عنوان "کهگیلویه بزرگ امیدوار به آینده"، مطالعه نمودم، متاسفانه به هر دلیل سعی در کتمان واقعیات و بر خلاف واقع نگاشته اید فلذا لازم دیدم ضمن ادای احترام و ارادت، مواردی را صرفاً جهت تنویر خدمتتان معروض دارم و همچنین شما را به رعایت انصاف در بیان و مطالبه گری از نماینده مردم در مجلس دعوت نمایم.
از آنجاییکه ابتدای خدمتتان در جهاد سازندگی بوده بی شک، خدمات بی شمار این نهاد مقدس و سپاه پاسداران را به عنوان دو بال توسعه و خدمت، در رفع محرومیت و رساندن خدمات اولیه ای که ذکر فرموده اید را به خوبی می دانید پس زیبنده بود که ضمن دفاع از پیشینه ی کاری خود، آن خدمات ارزشمندِ فی سبیل الله خدای ناکرده مصادره و یا تحت شعاع قرار نگیرند.
برهیچ کس پوشیده نیست که این دو نهاد خدمت رسان در راستای خدمت رسانی هرچه بیشتر، نه شب می شناختند و نه روز و نه وقت و بی وقت.
زحمت هر آنچه امکان پذیر بود ولو در نهایت سختی را به جان می خریدند تا رفاه و آسایش را به مردم ارزانی دارند،. اجرشان با خدا
کسی منکر پیگیری های نماینده وقت کهگیلویه نشده و نخواهد شد اما همانطور که مستحضرید به فرض محدود بودن خواسته های مردم و رضایت به اندک، آنانکه مسئولیت نمایندگی مردم را داشتند چرا با وجود نمایندگی بلند مدت به برنامه ریزی بلند مدت و اصولی در خصوص ایجاد اشتغال و رفع محرومیت اقدام نکردند؟
نیک می دانید اگر در هر دوره یک اقدام، فقط یک کار بزرگ و توسعه ای انجام می داد الان در چه وضعیتی قرار داشتیم؟
از آنجاییکه تخصص تان آب است نظرتان در خصوص عدم اجرای سد کلات جیست؟ آیا همین یک طرح به جهت اشتغالزایی نمی توانست در حکم انقلابی در کهگیلویه باشد؟
آیا اگر اجرا می شد هم اکنون کهگیلویه قطب کشاورزی جنوب نبود؟
بعنوان یک کارشناس آب، نظرتان در خصوص صحبت های آقای مهندس حبیبی مدیر عامل اسبق آب استان در خصوص عدم اجرای سد کلات به دلیل مخالفت های جناب موحد چیست؟
حال سد آبریز مطالعاتش نزدیک به اتمام و از طرح های مولد و بلند مدت که مطالعات ژئو تکنیکِ آن به صورت کلی نزدیک به اتمام و سامانه انتقال آب از طریق تونل و دیگر موارد مجموعا به طول 19 کیلومتر و همچنین محور سد، کارهای زیست محیطی، نمونه برداری، تزریق آزمایشی در حال انجام است
طرحی که ردیف دار شده و تأمین اعتبار، مطالبه گری کنید که به سرانجام سد کلات گرفتار نشود.
از راههای مواصلاتی گفته ای! نظرتان راجع به مال رو نامیدن جاده باغچه سادات و همت و تلاش آقای بزرگواری در جهت رفع این معضل چیست؟
آیا این جاده با این حجم ترافیک که به جرأت می توان گفت علاوه بر گذر عمومی، محل گذر تمامی ایلات بویراحمد می باشد، شایسته و سزاوار این نام بوده تا از خدمات و اعتبارات محروم گردد؟
به درستی از عملکرد آقای بزرگواری در مورد اقدامات زیر بنایی اش نام برده ای اما ادامه اش را در 4 سال اخیر (نمایندگی آقای هاشمی پور) کند و گاهاً متوقف دانسته ای!!!
حقیقت این است؟ انصاف این است؟
بنده مستند خدمتتان عرض می نمایم.که نه تنها کند و متوقف نشدند بلکه در ادامه بواسطه ی تخصص و تجربه ی هاشمی پور و عضویت و مسئولیتش در کمیسیون انرژی به سرانجام رسیده و بعضاً در آستانه ی بهره برداری هستند.
1- گاز رسانی به مناطق دشمن زیاری، چاروسا و دیشموک اخذ مجوز و فاز اول آن کار شده بود. در ادامه کل منطقه در قالب یک پکیج عملیاتی شد که هم اکنون علاوه بر شهرها و روستاهای بزرگ، از روستاهای دور دست نظیر، شیتاب، مونه، دشتک و لیراب تا بلربیشه و بی بی زلیخایی در همین نزدیکی از نعمت گاز برخوردار شدند.
2- آبرسانی به 4 شهر فقط اخذ مجوز شده بود و در مسیر بهبهان به دهدشت ادامه کار را هر غریبه و آشنا نظاره گر است.اکنون متوقف شده ادامه کار را مطالبه گری کن.
3- آبرسانی به دشت های سوق، بوا و چنگلوا از رودخانه ایدنک، اگرچه از پیشرفت قابل قبولی برخوردار نیست اما بخشی از مسیر لوله گذاری شد و اکنون نیز به کندی پیش می رود.
4- آبرسانی(شرب) به شهر لیکک فقط اخذ مجوز شده بود اما با تلاش سردار هاشمی پور بیش از 18 کیلومتر لوله گذاری شده، چندین کیلومتر آماده کار، دو مخزن عمده آن کار شده است.
5- سد کوهبرد باحدود تقریبی 15 درصد در ابتدای دوره سردار هاشمی پور الان قریب به 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تا پایان سال آبگیری می شود.
6- معدن فسفات چرام در حال کار و کارخانه آهک هیدراته اش اکنون بیش از 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
7- واریانت آب حیات برای رفع پیچ های خطرناک و حادثه خیز هم اکنون در مرحله 60 درصد پیشرفت فیزیکی است.
8- محور پاتاوه دهدشت هم اکنون بیش از 90درصد پیشرفت فیزیکی دارد و در آینده نزدیک به بهره برداری می رسد.
9- اورژانس بیمارستان امام خمینی دهدشت بعنوان بزرگترین اورژانس جنوب کشور با 107 تخت در سال 95 شروع و در دیماه 97 افتتاح گردید و بیش از 30 میلیارد تومان خارج از تمام اعتبارات ملی و استانی تجهیزات و لوازم بهداشتی و درمانی به کهگیلویه آمد
10- بیش از 30 سالن ورزشی چند منظوره و چمن مصنوعی که صفر تا صد آن با رایزنی، تلاش و پیگیری سردار هاشمی پور خارج از همه اعتبارات استانی و ملی افتتاح گردیده و یا در آستانه ی افتتاح هستند و مساعدت بیش از صدها میلیون تومان به باشگاه ها، ورزشکاران، مدال آوران رشته های مختلف ورزشی و... خدمت کمی در عرصه ورزش نیست.
11- اقدامات منحصر به فردش در حوزه فرهنگی، احداث مساجد، حسینیه، کمک به مصلی ها، ساخت و تجهیز مدارس و مساعدت به دانش آموزان، دانشجویان و مدارس نیز در این مقال نمی گنجد.
ذکر این نکته ضرورت دارد که سردار هاشمی پور به کرات در سایت ها، جراید و شبکه استانی دنا همواره از حاج سید علی محمد بزرگواری تقدیر و تشکر نموده است.
ضمناً تحقیقی نیز انجام دهید و بررسی کنید افتتاحیه های هفته دولت را تا مشخص شود که برخی شان از صفر تا صد و عمدتاً نتیجه ی زحمات و اقدامات سردار هاشمی پور هستند..
راستی، با وجود نامشخص بودن کمیسیون نماینده کهگیلویه، تحرکات مثمرثمر در این سه ماهه که فرمودید منجر به امیدواری کهگیلویه بزرگ به آینده شده اند، کدامند؟ دانستن حق مردم است.
ارادتمند: سید حسین رهی

تاریخ انتشار : 12 شهریور 1399 11:24» اخبار مرتبط:

 • جوابیه مشاور رسانه ای نماینده کهگیلویه بزرگ به مطلب منتشره در راک نیوز
 • شهردار چرام:با کمال تاسف در دوران سردار هاشمی کهگیلویه بزرگ در تمامی حوزه ه ...
 • محور ملی ارتباطی پاتاوه ـ دهدشت 68 درصد پیشرفت فیزیکی دارد
 • نماینده مردم کهگیلویه بزرگ وعده داد:شروع عملیات اجرایی سیمان سپو و پتروشیمی ...
 • پيشرفت 56 درصدي جاده ملي پاتاوه به دهدشت
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود