مشروح اخبار


» سقوط خودروی ۲۰۶ به دره در جاده قلعه دختر کهگیلویه/ حال عمومی یکی ازسرنشینان وخیم استراک نیوز/ شب گذشته یک دستگاه خودروی ۲۰۶به دره‌ای در نزدیکی روستای دشت بن منطقه دشمن زیاری سقوط کرد که موجب به کما رفتن راننده و جراحت یک سرنشین آن شد.


منطقه دشمن زیاری از توابع بخش چاروسای شهرستان کهگیلویه دارای ظرفیت ها وپتانسیل های بالا در حوزه گردشگری، کشاورزی و اقتصادی است و همچنین باغات لیموی کلات آن بخش زیادی از لیمو ترش شهرستان کهگیلوه را تامین و محصول آن به سایر شهرستان های استان صادر می شود.
 منطقه دشمن زیاری از لحاظ زیر ساختی در حوزه های راه، گاز، بهداشت و امکانات روستایی در وضعیت خوبی قرار ندارد و برخی روستاها فاقد امکانات اولیه هستند. 
 جاده های منطقه دشمن زیاری مانند سایر جاده های شهرستان کهگیلویه دارای نقاط حادثه خیزی است که می طلبد مسئولان جهت ایمن سازی جاده ها تلاش کنند.
شب گذشته یک دستگاه خودروی ۲۰۶به دره‌ای در نزدیکی روستای دشت بن منطقه دشمن زیاری سقوط کرد که موجب به کما رفتن راننده و جراحت یک سرنشین آن شد. 
اهالی منطقه اعلام کردند بعد از حادثه بدلیل نبود آمبولانس در این منطقه مصدومان حادثه به وسیله خودروی پراید به بیمارستان انتقال داده شدند.
در این پرتگاه تاکنون چندین تصادف شدید رخ داد که منجر به فوت ومصدومیت شده است اما هم چنان بی تفاوتی نسبت به استانداردهای جاده های کهگیلویه از سوی برخی مسیولان نگران کننده است.
روستاهای قلعه دختر, کلات, لیرکک، دشت بن، دشت قاضی، قلعه گل، سرخون، عمارت، دم اشکفت، شیخان و چندین روستای دیگر در منطقه دشمن زیاری فاقد درمانگاه هستند و به گفته مردم تنها درمانگاه قلعه دختر فاقد آمبولانس است که البته این مشکل حل شد و آمبولانسی جهت رفاه حال شهروندان به مرکز بهداشتی و درمانی قلعه ریسی واگذار شد تا دیگر شاهد چنین اتفاقات ناگواری نباشیم.
 


تاریخ انتشار : 25 شهریور 1399 14:47» اخبار مرتبط:

 • جان باختن کارمند منابع طبیعی شهرستان کهگیلویه براثر عارضه قلبی
 • یادواره ی سه شهید والامقام روستای کلات دشمن زیاری برگزار شد
 • بزرگواری؛خواستار گازرسانی به چاروسا، دیشموک و منطقه دشمن زیاری شد.
 • بزرگواری:خواستار گازرسانی به چاروسا، دیشموک و منطقه دشمن زیاری شد.
 • از سقوط پراید به دره در بهمئی تا مرگ موتور سوار در جاده لنده
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود