مشروح اخبار


» مدیر امور بهره برداری انتقال نیروی برق ناحیه کهگیلویه و بویراحمد خبر داد: رشد ۸ درصدی مصرف برق در استانمدیر امور بهره برداری انتقال نیروی برق ناحیه کهگیلویه و بویراحمد از رشد هشت درصدی مصرف برق در ساعات اوج بار ( پیک بار ) این استان خبرداد.


مسعود رضازاده در نشست گزارش عملکرد پایش های رله های فرکانسی شش ماهه سالجاری در یاسوج گفت: بنا بدلایل متعددی میزان مصرف برق در ساعات اوج بار امسال در استان کهگیلویه و بویراحمد رشد هشت درصدی داشته که برای گذر از ساعات اوج بار ، تلاش های فراوانی صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه تلاش کردیم در ساعات اوج بار، شبکه های انتقال و توزیع دچار مشکل خاصی نشود، اظهارداشت: تیم های عملیاتی و اتفاقاتی واحد بهره برداری حوزه انتقال بطور شبانه روزی آماده همکاری با مشترکین برق در استان بودند.

مدیر امور بهره برداری انتقال نیروی برق ناحیه کهگیلویه و بویراحمد افزود: میزان مصرف برق در ساعات اوج بار سال گذشته 425 مگاوات بود که بدلیل تغییر الگوی مصرف مشترکین، این میزان در سالجاری به 459 مگاوات افزایش پیدا کرد.

رضازاده با سخت خواندن تامین برق در برخی شرایط گرمای زودرس امسال در استان کهگیلویه و بویراحمد، خاطرنشان کرد: 79 فیدر در حوزه انتقال استان وجود دارد که 53 فیدر آن هم اکنون بارگیری می شود.

وی تعداد فیدرهای کنونی ایستگاه های فوق توزیع در استان کهگیلویه و بویراحمد را کافی ارزیابی کرد و یادآورشد: در حال برنامه ریزی برای تامین برق پایدار در فصل سرد امسال هستیم.

معاون بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد هم در این نشست با تقدیر از همکاری مدیران و مجموعه پرسنل حوزه انتقال در این استان با مجموعه شرکت توزیع نیروی برق، اظهارداشت: با وجود این همکاری های تعاملی است که می توانیم با رعایت تمامی اصول فنی از شرایط سخت تابستانی و تامین برق پایدار عبور کنیم.

" جابر افشون " ، شرایط تامین برق پایدار در تابستان زودرس آن هم در شرایط خاص کرونایی در استان کهگیلویه و بویراحمد را موفقیت آمیز خواند و خاطرنشان کرد: بیش از 265 هزار اشتراک برق در مناطق مختلف استان وجود دارد که طول یکی از فیدرهای برقرسان به مشترکین به بیش از 600 کیلومتر آن هم در مناطق کوهستانی می رسد.

وی گفت: استان کهگیلویه و بویراحمد بدلیل شرایط خاص جغرافیایی آن در زمان حوادث طبیعی با مشکلات متعددی در حوزه تامین خدمات مواجه بوده که باید برای تامین برق پایدار در فصل سرد از هم اکنون برنامه های لازم صورت گیرد.

تاریخ انتشار : 2 مهر 1399 13:56» اخبار مرتبط:

 • استفاده بیش از ۶۰ درصد مشترکین از کنتور هوشمند/دیجیتالی شدن کنتورهای برق
 • طلب 900میلیارد ریالی شرکت برق کهگیلویه و بویراحمد از مشترکان
 • کاهش بارندگی تامین برق کهگیلویه و بویراحمد را بامشکل رو به رو می کند
 • 30درصد آب کهگیلویه و بویراحمد در شبکه آبرسانی هدر می‌رود
 • دلیل نوسان شدید برق در کهگیلویه اعلام شد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود