مشروح اخبار


» مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد: نظارت بر بازار ماسک با شروع فصل سرمامدیرکل تعزیرات کهگیلویه و بویراحمد از تشدید نظارت بر بازار ماسک با شروع فصل پاییز و سرما خبر داد.


 براتعلی صالحی در حاشیه گشت مشترک با معاونت غذا و دارو، معاونت بازرسی سازمان صمت، از دو کارخانه تولیدی ماسک گفت: به توجه به ورود به فصل پاییز و شروع سرما و نیاز بیشتر به استفاده و تولید ماسک، باید تمرکز تعزیرات بیشتر در این حوزه باشد.
وی افزود: با تدابیر اتخاذ شده بین حلقه تولید و توزیع بخش خصوصی با نظارت سازمان صمت، معاونت غذا و دارو، ماسک تولید و روزانه در اختیار شبکه های درمانی و داروخانه ها قرار می گیرد.
صالحی  از تشدید نظارتها بر فرایند تولید تا توزیع ماسک خبر داد و تصریح کرد: با هر گونه سوء استفاده از بحران کرونا برخورد قاطع و قانونی می شود.
وی با بیان اینکه سازمان صمت، معاونت غذا و دارو، بر نحوه توزیع ماسک تولیدی با همکاری دستگاههای مرتبط نظارت دارد، بر ضرورت برخورد با توزیع خارج از شبکه گزارش تاکید کرد.
صالحی گفت: بر اساس تعیین نرخ مصوب ستاد تنظیم بازار قیمت ماسک نباید بالاتر از آن باشد. وی از  ضرورت افزایش تولید این کالا مورد نیاز مردم و لزوم دسترسی آسان  اقشار مختلف استان  به  آن تاکید کرد و اظهار داشت: سازمان صمت باید پارچه تولید ماسک سریع در اختیار کارخانه ها قرار دهد.
 در ادامه عطائی مدیر یکی از کارخانه های تولیدی ماسک گفت: اگر پارچه به دست ما برسد روزانه ۲۰۰۰۰ هزار عدد ماسک روزانه تولید و روانه بازار میکنیم.

 مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد: نظارت بر بازار ماسک با شروع فصل سرما

 

 مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد: نظارت بر بازار ماسک با شروع فصل سرما

 

 مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد: نظارت بر بازار ماسک با شروع فصل سرما

 

تاریخ انتشار : 5 مهر 1399 13:26» اخبار مرتبط:

 • تولید و توزیع 16 هزار عدد ماسک در داروخانه های یاسوج و دشتروم
 • توزیع ۱۷ هزار ماسک تولید قرارگاه جهادی شهید قاسم سلیمانی سپاه فتح در داروخا ...
 • معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی یاسوج :ارسال ۱۱ هزار ماسک برای داروخانه ...
 • هشدار جدی به داروخانه ها و تجهیزات پزشکی
 • پلمب ۲ واحد کالای پزشکی به علت احتکار و گرانفروشی ماسک در کهگیلویه وبویراحم ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود