مشروح اخبار


» شهادت یکی از فرزندان کهگیلویه وبویراحمد در درگیری با قاچاقچیاناین فرمانده در درگیری که امروز در استان خوزستان روی داده به درجه شهادت رسیدبه گزارش راک نیوز از مرکز استان خوزستان؛ سردار لطفعلی پاکباز فرمانده مرزبانی استان خوزستان ضمن تایید این خبر گفت: عصر پنجم مهر ماه یک گشت دریایی مرزبانی در هورالعظیم مشغول گشت زنی و انجام ماموریتهای محوله بود که اشرار مسلح در این هور با آنان درگیر شدند.

وی اظهار داشت: در این درگیری مسلحانه سروان مقداد بویر و استوار عبدالله مومن زاده از پرسنل هنگ مرزی دشت آزادگان  به شهادت رسیدند و یک نفر دیگر از پرسنل این مرزبانی مجروح که به بیمارستان منقل و تحت مداوا قرار گرفت.

فرمانده مرزبانی استان  خوزستان اضافه کرد: در این درگیری اشرار مسلح نیز متحمل خسارات و تلفاتی شده اند که به محض تکمیل اطلاعات اخبار آن از طریق رسانه های رسمی اعلام خواهد شد.

وی گفت: شهادت این ۲ نیرو نه تنها عزم و اراده پرسنل جان برکف مرزبانی در دفاع از کیان اسلامی را کم نخواهد کرد بلکه آنان مصمم خواهند شد با تمام توان و قدرت بیشتر ضمن حفظ و حراست از مرزهای جمهوری اسلامی ایران با اشرار و قاچاقچیان حاضر در مرزها برخورد قاطعی انجام دهند.

سردار پاکباز اضافه کرد: شهادت جزو افتخارات فرزندان برومند جمهوری اسلامی ایران  در مرزبانی است و نیروهای مرزبانی هیچگاه اجازه نخواهند داد که اشرار و قاچاقچیان خللی در مرزها به وجود آورند و یا موجب سلب امنیت و آسایش مردم شوند.

قاچاق دام و کالا از مرزهای خوزستان و عراق و حتی هور العظیم مسبوق به سابقه بوده و طی ماههای گذشته نیروهای مرزبانی چند محموله دام  در حال خروج در محدوده مرزهای دشت آزادگان با خوزستان را توقیف کردند. 


به گزارش راک نیوز ،سروان مهرداد بویر فرمانده پاسگاه مرزبانی مرزی دشت آزادگان  که در درگیری با قاچاقچیان به درجه رفیع شهادت رسید ،اهل روستای الگن از توابع شهر قلعه رئیسی شهرستان کهگیلویه در استان کهگیلویه وبویراحمد بوده است.

 

شهید مهرداد بویر متاهل و صاحب یک فرزند می باشد.وی فارغ التحصیل دانشکده افسری بوده که در طی چند سال گذشته دارای مسئولیت هایی در حوزه مرزبانی بوده است.
شهادت یکی از فرزندان کهگیلویه وبویراحمد در درگیری با قاچاقچیان

 تاریخ انتشار : 5 مهر 1399 22:32» اخبار مرتبط:

 • 2کشته در درگیری مسلحانه مرزبانان با قاچاقچیان سوخت در هرمزگان
 • شهادت مامور نیروی انتظامی هرمزگان حین درگیری مسلحانه با قاچاقچیان مواد مخدر ...
 • فرمانده انتظامی کهگیلویه وبویراحمد خبرداد: قاتل مامور آگاهی کهگیلویه وبویر ...
 • شهادت مامور درياباني هرمزگان در درگيري با سودگران مرگ
 • شهادت جوان برازجانی در....
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود