مشروح اخبار


» تازه ترین جزئیات از داروهای کشف شده در عراق + تصاویرجزئیات جدید از محموله قاچاق دارو در عراق منتشرگردیدکه نشان می دهد  این داروها در شرکت داروئی پایونیر تولید شده اند. 


 

 

به گزارش خبرنگار اقتصادی راک نیوز، معاون فنی و امور گمرکی گمرک ایران با اعلام این خبر گفت : اسناد و اطلاعات واصله از کامیون های توقیف شده بیانگر این است که داروهای ساخت کشور عراق در این محموله وجود دارد. 
به گفته ارونقی تصاویر دریافتی از محموله داروی توقیف شده توسط ارتش عراق نشان می دهد که این داروها در شرکت داروئی (پایونیر) تولید شده اند و مبدأ این داروها از سلیمانیه به مقصد بصره بوده است که در خانقین به ظن قاچاق متوقف شده اند. معاون گمرک ایران خاطر نشان کرد: کامیون های حامل این داروها نیز عراقی بوده است.
به گفته ارونقی ، از ابتدای شهریور ماه تا کنون بیش از 36 کامیون مواد اولیه دارو و دارو از کشورهائی مانند هند و ترکیه و از مبدأ گمرکات شهیدرجایی و بازرگان ، از طریق مرز باشماق به کشور عراق ترانزیت شده و تمامی تشریفات مربوطه با رعایت کلیه مقررات و کنترل های لازم در گمرک مرزی مربوطه صورت پذیرفته است.
معاون امور گمرکی گمرک ایران انتشار اخباری مبنی بر اینکه این داروها از طریق کشور ایران و با ساخت داخل به کشور عراق صادر شده است را مردود اعلام نموده و اعلام کرد در حال حاضر صادرات دارو وکالاهای اساسی و ضروری ممنوع بوده و گمرکات اجرائی کشور علی الخصوص گمرکات مرزی حساسیت لازم را در این خصوص اعمال می نماید.
  

تازه ترین جزئیات از داروهای کشف شده در عراق + تصاویر

 

تازه ترین جزئیات از داروهای کشف شده در عراق + تصاویر

 

تازه ترین جزئیات از داروهای کشف شده در عراق + تصاویر

 

تازه ترین جزئیات از داروهای کشف شده در عراق + تصاویر

 

تازه ترین جزئیات از داروهای کشف شده در عراق + تصاویر

 تاریخ انتشار : 28 مهر 1399 14:58» اخبار مرتبط:

 • برای خدمت به هموطنان گمرک ایران تعطیلی ندارد/ فوری/ ترخیص سه محموله دیگر از ...
 • ترخیص شبانه محموله های مقابله ای با کرونا از گمرک فرودگاه امام خمینی تهران ...
 • ۲خبر خوب معاون گمرک ایران ؛ مشکل کاغذهای وارداتی حل شد/تشریفات ترخیص برنج ه ...
 • خدمات گمرک یاسوج برای ارسال کالا به موکب های اربعین حسینی در کربلا و نجف
 • ترخیص دارو در کمتر از 2 ساعت در گمرک بندرعباس
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود