مشروح اخبار


» خیران همت کنند؛ تأمین هزینه‌های درمان مددجویان دچار بیماری‌های خاص و صعب‌العلاج از عهده کمیته امداد برنمی‌آیدمدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمدگفت: تأمین امکانات درمانی و هزینه‌های ناشی از درمان مددجویان تحت حمایت کمیته امداد که دچار بیماری‌های خاص و صعب‌العلاج هستند  از عهده کمیته امداد برنمی‌آید و این نهاد تنها بخشی از نیازهای ضروری بیماران را رفع می‌کند و در این خصوص از خیران دعوت می‌کنیم با کمک‌های خود کمیته امداد را در زمینه کمک به درمان این بیماران نیازمند یاری دهند.


 قباد مبشری با اشاره به اینکه کمک به درمان و پیشگیری از بیماری‌ها در بین مددجویان تحت حمایت و رسیدگی به وضعیت بهداشت آن‌ها یکی از اساسی‌ترین برنامه‌های این نهاد است، گفت: در زمینه خدمات بهداشتی و درمانی مددجویان برنامه‌های متنوعی ارائه می‌شود.
وی ارائه خدمات ویژه درمانی به مددجویان و بیماران صعب‌العلاج را یکی از برنامه‌های حوزه بهداشت و درمان کمیته امداد عنوان و بیان کرد: به‌منظور ارائه خدمات ویژه درمانی به مددجویان این نهاد از ابتدای سال جاری تاکنون 908 میلیون تومان هزینه شده است.
مبشری افزود: این مبلغ برای خدماتی مانند پرداخت فرانشیز، پاراکلینیک، دارو، بستری، هزینه بیماران خاص و صعب‌العلاج، ایاب و ذهاب و حق نگهداری در منزل هزینه شده است.
مبشری به پرداخت پنج میلیون و 500هزار تومان برای ارتقاء شاخص‌های بهداشتی اشاره و تصریح کرد: این مبلغ برای ارائه 157 مورد خدمات بهداشتی هزینه شده است.
وی  هدف کمیته امداد از ارائه خدمت به مددجویان را کمک به بهبود وضعیت زندگی آنان بیان کرد و گفت: تأمین امکانات درمانی و هزینه‌های ناشی از درمان مددجویان تحت حمایت کمیته امداد که دچار بیماری‌های خاص و صعب‌العلاج هستند  از عهده کمیته امداد برنمی‌آید و این نهاد تنها بخشی از نیازهای ضروری بیماران را رفع می‌کند و در این خصوص از خیران دعوت می‌کنیم با کمک‌های خود کمیته امداد را در زمینه کمک به درمان این بیماران نیازمند یاری دهند.
شایسته ذکر است بیش از هزار بیمار صعب‌العلاج تحت حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد هستند.
انتهای پیام


تاریخ انتشار : 29 مهر 1399 17:09» اخبار مرتبط:

 • بهره‌مندی 15 هزار مددجوی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد از کمک‌های موردی
 • چند خبر از کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد
 • اختصاص بیش از یک میلیارد تومان به خدمات درمانی مددجویان کهگیلویه و بویراحمد
 • در دیدار با مدیرعامل مجمع خیرین سلامت مطرح شد : ارائه ۸میلیارد تومان خدمات ...
 • پرداخت 19 میلیارد ریال هزینه درمانی به مددجویان کهگیلویه و بویراحمد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود