مشروح اخبار


» پیام تقدیر و تشکر خانواده آشنایی از مردم و مسئولانخانواده آشنایی به خاطر ابراز همدردی مسئولین و مردم برای درگذشت پدر این خانواده قدردانی کردند.


خانواده پیرغلام دهدشتی( مرحوم میر قوما آشنایی)با صدور پیامی از ابراز همدردی مردم و مسئولان تقدیر و تشکر کردند. 
به گزارش راک نیوز، متن پيام به شرح زیر می باشد:
افسانه ی هستی اش اگر پایان یافت
خوشنامی و عزتش به پایان نرسید
بسم الله الرحمن الرحیم
من لم یشکر المخلوق لم یشکرالخالق
سپاس واژه کوچکی است در برابر دریای محبت و همت بلند مردم شریف کهگیلویه بزرگ که با حضور همدلانه و بزرگوارانه خویش در مراسم تشییع و ختم ، بار سنگین مصیبت درگذشت پدر فداکار، متعهد، متخلق به اخلاق نیکو ، نوع دوست و مردمدار،سلطان عاطفه وقهرمان صله ی رحم ،مصلح بزرگ اجتماعی، مرحوم زنده یاد آمیر قوما آشنایی را بر خانواده و تمامی بازماندگان به ماتم نشسته، آسان نمودند.
پدری که باتمام وجود خود احترام به هم نوع، انسان دوستی، مردم داری وصداقت رفتار میکرد.
پدری که مداح وذاکرمجالس اهل بیت (ع) و قاری کلام خدا بود. 
با چشمی اشکبار و قلبی آکنده از اندوه، اما خرسند از لطف و محبت همه عزیزان گرانقدر و دلی راضی به مشیت پروررگار، بر خود واجب دانستیم با زبانی قاصر از تمامی اقشار ارجمند کهگیلویه بزرگ، روحانیون، مسئولان گرانقدر، نمايندگان ادوار کهگیلویه بزرگ در مجلس، چهره ها و شخصیت های مذهبی، سیاسی، فرهنگی ، اصحاب رسانه، فعالان اجتماعی،بزرگان طوایف؛ فامیل های وابسته از راه های دور و نزدیک؛ مدیران و کارکنان دولت ، نیروهای نظامی و انتظامی،پیشکسوتان ورزش و ورزشکاران، کسبه و بازاریان که در مراسم تشییع، خاکسپاری و ترحیم آن مرحوم حضور یافته و یا به طریقی اظهار همدردی و ابراز لطف فرموده اند، قدردانی نموده و خود را مرهون و وامدار محبت آنان بدانیم.
از این که به علت تألمات روحی، تا کنون توفیق ابراز قدردانی میسر نگردیده ،صمیمانه و متواضعانه از همه شما بزرگواران پوزش می‌طلبیم و از حضرت باریتعالی مسئلت داریم که توفیق جبران محبت را در مجالس شادی و زیارتی تان نصیب مان گرداند.
بعلت کثرت پیامهای تسلیت واظهار لطف و مرحمت شما مردم بزرگوار امکان پاسخگویی فردی با ترس از اینکه خدای ناکرده عزیزی از قلم بیفتد میسور وممکن نبود لذا بدین وسیله از همه ی سروران تقدیر و تشکر میگردد . از خداوند منان عزت همه را طالبیم 
با احترام خانواده آشنایی


تاریخ انتشار : 3 آبان 1399 14:15» اخبار مرتبط:

 • پیام تقدیر و تشکر خانواده محمد زاده از مردم و مسئولان
 • پیام تقدیر و تشکر خانواده شهید زینی پور از مردم
 • پیام تقدیر و تشکر خانواده موسوی سادات از مردم
 • تقدیر و تشکر خانواده مهرجو از مردم
 • پیام تقدیر و تشکر خانواده شهید بالوایه از مردم
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود