مشروح اخبار


» قطعی ۱۶ ساعته آب شرب برخی از مناطق شهر دوگنبدان

علی محمد غریبی با اشاره به اینکه لوله 8 اینچ تخلیه اضطراری منشعب ازخط انتقال 24 اینچ ایستگاه پمپاژ آب امامزاده جعفر به مخازن ذخیره آب شهر دوگنبدان در حین لایروبی کف کانال توسط یک دستگاه لودر عوامل خدماتی شهرداری در حوالی پل واقع در منطقه شهید محلاتی دچار حادثه و تخریب گردیده است، گفت: جهت تعویض شیرآلات و انجام عملیات تعمیرات خط انتقال مورد نظر، آب برخی از مناطق شهر دوگنبدان از امشب تا فردا ظهر قطع می شود.
مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا استان گفت: در مدت زمان انجام تعمیرات، آب مناطق پانصد دستگاه، شهرک معلم، شهرک نفت و مسکن مهر، شهرک هدایت، مجتمع ادارات، بلوار بعثت مستقیم، بخشی از مرکز شهر واقع در خیابان شیراز و حوالی زیرگذر و محلات رادک، سادات و پروبالی از امشب تا ساعت 12 ظهر فردا چهارشنبه مورخ 1399/9/5 به مدت 16ساعت قطع می باشد.
علی محمد غریبی از تمامی ساکنان مناطق یادشده خواست تا همکاری‌های مقتضی را نسبت به صرفه جویی در مصرف آب در زمان انجام تعمیرات مورد نظر با امور آبفا شهرستان گچساران بعمل آورند.
وی تصریح کرد: اکیپ های اتفاقات، تعمیرات و عوامل فنی و مهندسی در امور آبفا شهرستان گچساران تمامی سعی و تلاش خود را بکار خواهند بست تا عملیات کاری مورد نظر پس از تخلیه شدن خط انتقال از آب و مساعد گردیدن زمینه عملیات های تعویض و جوشکاری در کمترین بازه زمانی ممکن انجام گیرد.
مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان افزود: با توجه به گستردگی سطح مناطق مشمول قطعی آب به یقین تا ساعتی پس از اتمام عملیات کاری، افت فشار آب در برخی از مناطق یادشده نیز دور از انتظار نمی باشد، ضمن آنکه تمامی مشترکان از دستکاری تاسیسات و شیرآلات جدا خودداری نموده تا افت فشار هر چه سریعتر برطرف و جریان آب در شبکه توزیع در کمترین زمان به روال عادی برگردد.


تاریخ انتشار : 4 آذر 1399 21:54» اخبار مرتبط:

 • قطعی ۹ ساعته آب شرب بسیاری از مناطق شهر یاسوج
 • قطعی۶ ساعته آب در برخی از مناطق حومه شهر یاسوج  
 • قطعی ۸ساعته آب شرب برخی از مناطق حومه شهر یاسوج
 • قطعی ۱۲ ساعته آب شرب برخی از مناطق شهر یاسوج
 • قطعی آب شرب برخی از مناطق حومه شهر یاسوج فردا به مدت ۸ ساعت
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود