مشروح اخبار


» روزگار سخت فرهنگی بازنشسته کهگیلویه ای /هزینه ماهیانه درمان ۱۴۰میلیون تومانی /ای که دستت می رسد کاری بکنسید جواد داورپناه فرهنگی بازنشسته کهگیلویه ای به علت بیماری سرطان سالهاست گرفتار شده و روزگار سختی می گذراند و هزینه ماهیانه درمان وی ۱۴۰میلیون تومان می باشد


«سید جواد داورپناه» فرهنگی بازنشسته کهگیلویه ای از مردم و مسئولین خواسته تا در تهیه آمپول «نیوولومب» برای نجات از بیماری سرطان کمک کنند.
 
به گزارش راک نیوز؛ یکی از بستگان نزدیک داورپناه در گفت وگو بااین پایگاه خبری اظهار داشت :سید جواد داورپناه که مدت دو سالی هست با این بیماری مبارزه می کند بیست چهار آمپول در هر ماه چهار آمپول به مدت شش ماه پشت سر هم بدون وقفه قیمت هر آمپول حدود سی و پنج میلیون تزریق می نماید امیدواریم در یک کمک جهادی مردم و مسئولین کمک کنند تا بتوانیم جان این معلم فرهنگی را نجات دهیم
وی بیان کرد :هم اکنون این معلم فرهنگی برای تأمین دارو چشم به راه دستان پر مهر شما است باشد که مرهمی باشیم بر دل شکسته این بیمار .
وی افزود:سید جوادداورپناه مدت دوسال هست دچار سرطان شده تمام مراحل پیوند و شیمی درمانی و پرتو درمانی گذرانده جواب نداده است و هم اکنون تمام بدنش را فر گرفته است .
 
ه.دگفت:باتوجه به بحران کرونا رفت و آمد برای این بیمار بسیار مشکل شده و شرایط دشواری را سپری می‌کند چراکه نسبت به دیگر بیماران آسیب‌پذیرترهست و ممکن است که خود آنها ناقل بیماری کرونا شوند که می‌طلبد توجه ویژه‌ای از سوی مسئولان درمانی نسبت به این بیماران صورت گیرد و این قبیل بیماران تا حد امکان از خانه‌هایشان خارج نشوند.
وی گفت:بسیاری از داروهایی که پزشکان ما تجویز می‌کنند، داروهای خارجی است که هزینه این داروها را دانشگاه علوم پزشکی، سازمان غذا و دارو و بیمه‌ها تقبل نمی‌کنندو قیمت همین آمپول ۳۵میلیون تومان است که برای بیمارجنبه حیاتی دارد و می‌طلبد مسئولان برای کمک به این بیماران چاره‌ای بیاندیشند.
 
مردم و مسئولان بدانند سرطان پایان زندگی نیست و فکر نکنند هر کس به این بیماری مبتلا شد، از بین می‌رود. بسیاری از بیماران دوره درمان‌شان به پایان رسیده و بهبودی یافته‌اند.
کلام آخر اینکه بیماران سرطانی بهبود می‌یابند به شرطی که کنارشان باشیم و از نظر روحی و تامین هزینه‌ها از آنها حمایت کنیم.
 
دوستان جهت هر گونه همکاری با شماره تلفن ۰۹۱۷۱۴۸۳۲۵۰تماس و یا مبالغ خودرا به شماره کارت زیر واریز نمایید.
 
طبق این گزارش سیدجواد داورپناه فرهنگی بازنشسته آموزش وپرورش چرام مقیم دهدشت می باشد که چندین سال هست به بیماری مبتلا شده است.

روزگار سخت فرهنگی بازنشسته کهگیلویه ای /هزینه ماهیانه درمان ۱۴۰میلیون تومانی /ای که دستت می رسد کاری بکن

 

روزگار سخت فرهنگی بازنشسته کهگیلویه ای /هزینه ماهیانه درمان ۱۴۰میلیون تومانی /ای که دستت می رسد کاری بکن

 

روزگار سخت فرهنگی بازنشسته کهگیلویه ای /هزینه ماهیانه درمان ۱۴۰میلیون تومانی /ای که دستت می رسد کاری بکن

 

روزگار سخت فرهنگی بازنشسته کهگیلویه ای /هزینه ماهیانه درمان ۱۴۰میلیون تومانی /ای که دستت می رسد کاری بکن

 تاریخ انتشار : 8 آذر 1399 18:38» اخبار مرتبط:

 • خیران همت کنند؛ تأمین هزینه‌های درمان مددجویان دچار بیماری‌های خاص و صعب‌ال ...
 • کرونا جان یک نفر را در جهرم استان فارس گرفت
 • تشکیل 346 پرونده برای بیماران سرطانی نیازمند در کهگیلویه و بویراحمد/مساعدت ...
 • کمک 23 میلیون تومانی خیر استان فارس به بیماران «PKU» کهگیلویه و بویراحمد
 • مشاهده موارد مشکوک به بیماری آنفلونزای نوع «A» در گچساران "
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود