مشروح اخبار


» خبرهای خوش نماینده کهگیلویه بزرگ در حوزه راهداری: از اجرای 181 کیلومتر زیرسازی و آسفالت راه روستایی تا جذب اعتبار برای چند محور مهم ارتباطیسید محمد موحد با دیداری که مهندس حسن نیا معاون وزیر راه و رئیس سازمان راهداری و حمل نقل جاده ای کشور برگزار کردیم، برخی از مشکلات حوزه انتخابیه بیان و بررسی شد.


سید محمد موحد در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری بیان داشت: با دیداری که مهندس حسن نیا معاون وزیر راه و رئیس سازمان راهداری و حمل نقل جاده ای کشور برگزار کردیم، برخی از مشکلات حوزه انتخابیه بیان و بررسی شد.
نماینده مردم کهگیلویه،بهمئی،چرام و لنده گفت: خوشبختانه با پیگیری شد موفق به جذب اعتبار برای برخی از مناطق شدیم.
موحد بیان داشت: به دلیل حادثه خیز بودن جاده سوق به دهدشت برای نقاط خطرناک این جاده نیوجرسی تامین شد و همچنین مبلغ یک میلیارد تومان برای روکش این جاده اختصاص یافت.
نماینده کهگیلویه بزرگ تصریح کرد: مبلغ 500 میلیون تومان برای اورهال کردن یک دستگاه اسکانیا کشنده جهت جا به جای ماشین آلات سنگین راهداری چهار شهرستان اختصاص داده شد.
وی افزود: مبلغ 500 میلیون تومان برای روشنایی ورودی ها دهدشت جذب اعتبار شد.
وی بیان داشت: مبلغ یک میلیارد تومان برای تکمیل و بهره برداری پل بزرگ تراب (لنده به جاده پاتاوه به دهدشت) اختصاص یافت.
موحد تاکید کرد: در راستای طرح ملی ابرار تکمیل و زیر سازی راه روستایی 181 کیلو متر راه روستایی در آینده نزدیک از سوی اداره کل راهداری استان به مرحله اجرار در می آیند.
به گزارش این پایگاه خبری سید محمد حسین نصیری راد مدیرکل راهداری و حمل نقل جاده ای استان در گفتگو با خبرنگار ما بیان داشت: این موارد به اداره کل راهداری استان کهگیلویه و بویراحمد ابلاغ شده است و در بحث 181 کیلومتر راه روستایی این موارد شامل روستایی های می شود که قبلا زیرسازی شده و بغضی از آنان درحال کار هستند.


تاریخ انتشار : 12 آذر 1399 20:27» اخبار مرتبط:

 • آخرین وضعیت پروژه جاده طسوج شهرستان چرام
 • طرح ابرار در استان کهگیلویه و بویراحمد در حال اجراست
 • گزارش عملکرد 6ماهه اداره کل راهداری و حمل نقل جاده‌ای کهگیلویه و بویراحمد
 • افتتاح ۱۰ پروژه راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد در هفته دول ...
 • مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد خبرداد: ۴ پروژه لکه ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود