مشروح اخبار


» رفع انسداد خط انتقال ۴۰۰ میلی متری فاضلاب شهر دوگنبدانمدیر امور آب و فاضلاب شهرستان گچساراناز تلاش چند روزه اکیپ های اتفاقات جهت بهسازی و رفع گرفتگی خط انتقال ۴۰۰میلی متری فاضلاب حوالی میدان سیمرغ ( فلکه زندان) شهرا دوگنبدان خبر داد.


بهنام پاد عنوان کرد: این خط انتقال فاضلاب که در یکی از پرترددترین نقطه شهر که ترددهای پیاده و سواره رو بلوارهای پانصد دستگاه مستقیم و سمت راست، بلوار بعثت و خیابان مالیات از آن انجام می گردد توسط پیمانکار شهرداری دوگنبدان و بدون از انجام استعلام از امور آبفا و بدون از توجه به تاسیسات تحت الارضی فاضلاب و در زمان عملیات تعریض جدول، تخریب و مسدود شده بود.
وی عنوان کرد: پس از اطلاع امور آبفا شهرستان گچساران از مشکل تخریب و انسداد خط انتقال فاضلاب مورد نظر، اکیپ های اتفاقات با پشتیبانی بخش های فنی و مهندسی در کمترین زمان ممکن وارد عمل گردید و اقدامات لازم را با وجود بارش شدید باران جهت بهسازی و رفع گرفتگی خط انتقال 400 میلی متری فاضلاب بعمل آوردند.
پاد از تمامی دستگاه های خدمات رسان در حوزه های شهری و روستایی خواست تا قبل از هرگونه عملیات حفاری، ضمن انجام استعلامات، دقت و توجه لازم را نیز داشته باشند تا مشکلات مشابه که موجبات هزینه های مالی گزاف و اتلاف زمان نیروهای فنی، عملیاتی و اکیپ های اتفاقاتی با بکارگیری ادوات و دستگاههای سبک و سنگین می گردد بوجود نیاید.
لازم بذکر است که چند روز پیش نیز در حین لایروبی کف کانال توسط یک دستگاه لودر عوامل خدماتی شهرداری در نزدیکی پل واقع در منطقه شهید محلاتی نیز لوله ۸ اینچ تخلیه اضطراری منشعب از خط انتقال ۲۴ اینچ آب به مخازن ذخیره آب شهر دوگنبدان تخریب و حادثه مورد نظر موجبات قطعی آب و افت فشار چندین ساعته برخی از مناطق و محلات شهر دوگنبدان گردید.

رفع انسداد خط انتقال ۴۰۰ میلی متری فاضلاب شهر دوگنبدان

 

رفع انسداد خط انتقال ۴۰۰ میلی متری فاضلاب شهر دوگنبدان

 

رفع انسداد خط انتقال ۴۰۰ میلی متری فاضلاب شهر دوگنبدان

 تاریخ انتشار : 13 آذر 1399 10:03» اخبار مرتبط:

 • رفع گرفتگی خط انتقال فاضلاب خیابان ساحلی یاسوج
 • قطعی ۱۶ ساعته آب شرب برخی از مناطق شهر دوگنبدان
 • قطعی ۹ ساعته آب شرب بسیاری از مناطق شهر یاسوج
 • پایان عملیات اجرا و نصب خط دوم ( پدافندی) تامین آب شرب شهر یاسوج
 • *نصب بیش از 230 فقره انشعاب آب و فاضلاب در سطح شهرستان گچساران/انجام 75 مور ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود