مشروح اخبار


» کلنگ‌هایی که 12 سال در زمین ماند/نماینده ولی‌فقیه در حضور وزیر: هر کسی به استان آمد پشت سر خود را نگاه نکردنماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح‌هایی داریم که از 12 سال پیش کف زمین مانده‌‌اند و اگر به همین شکل ادامه پیدا کند با اعتبارات قطره‌چکانی سد تنگ سرخ تا 30 سال دیگر به بهره‌‌برداری خواهد رسید.


نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح‌هایی داریم که از 12 سال پیش کف زمین مانده‌‌اند و اگر به همین شکل ادامه پیدا کند با اعتبارات قطره‌چکانی سد تنگ سرخ تا 30 سال دیگر به بهره‌‌برداری خواهد رسید.
به گزارش راک نیوز؛ آیت‌الله سیدنصیر حسینی در نشست استاندار و نمایندگان مردم استان در مجلس با وزیر کار و معاونین با تشریح سفر اخیر هیئت بلندمرتبه وزارت کار به استان اظهار کرد: تشکر از وزیر و معاونین به دلیل این سفر داریم.
نماینده ولی‌فقیه در استان ادامه داد: تصمیمات ارزشمندی گرفته شده که از استاندار و نمایندگان استان به به دلیل فراهم کردن مقدمات این سفر قدردانی می‌کنیم هیئت خوبی به استان آمد و تصمیمات ارزنده‌ای برای استان گرفته شد
وی با بیان این که اخبار این سفر بازتاب بسیار گسترده و امیدوار کننده‌ای در استان برای مردم داشت یادآور شد: استان کهگیلویه و بویراحمد شایسته خدمات بیشتری از سوی دولتمردان است ظرفیت‌های متعددی که می‌توان در استان سرمایه‌‌گذاری کرد.
حسینی خاطرنشان کرد: استان محرومیت‌های فراوانی دارد و توقع داریم با همت عالی وزارت کار و مجموعه این سفر برکاتی برای استان داشته باشد. 
وی افزود: مردم از ما سوال می‌کنند و نتیجه می‌خواهند باید از تریبون نماز جمعه وعده درست به مردم داد و باید وعده‌ عملی از این سفر به مردم داده شود باید کاری انجام شود تا بتوان از این سفر دفاع کرد.
نماینده ولی‌فقیه با بیان این که مصوبات سفر باید اولویت‌بندی شود یادآور شد: در جاهایی از استان سال‌ها پیش توسط برخی مسئولان کشوری کلنگ‌زنی شده اما خاطرات خوبی مردم از این کلنگ‌زنی‌ها ندارند. 
وی با بیان این که برخی سرمایه‌گذاران در استان کارهایی کرده‌اند و ما هم بنا به وظیفه خود تشویق کرده‌ایم یادآور شد: به آن‌ها گفته‌ایم که علاوه بر سرمایه‌گذاری مردم را امیدوار می‌کنید که این طلسم در استان شکسته شود. 
نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد با انتقاد از بی‌مهری‌ها به استان گفت: هر کسی به این استان آمد پشت سر خود را هم نگاه نکرد.
وی با خطاب قرار دادن وزیر کار و معاونین که جلسه ارزشمندی بر پا شده از وزیر خواست دستورات ویژه‌ای برای اجرایی شدن مصوبات سفر هیئت بلندمرتبه کار به استان داده شود.
وی یا تقدیر از خدمات استاندار گفت: استاندار پای کار است و توجه به اولویت‌ها دارد و اگر همین روند تا دو سه سال دیگر ادامه پیدا کنند برای استان در آینده اتفاقات خوبی خواهد افتاد.
امام جمعه یاسوج ادامه داد: باید برای سرمایه‌گذاران استان مشوق‌های خاصی در نظر گرفته شود ممکن است هر کسی در این استان به دلیل مشکلات سرمایه‌گذاری نکند و به دلیل سختی کار عقب نشینی کند
وی در همین زمینه یادآور شد: طرح‌هایی داریم که از 12 سال پیش کف زمین مانده‌‌اند و اگر به همین شکل ادامه پیدا کند با اعتبارات قطره‌چکانی سد تنگ سرخ تا 30 سال دیگر به بهره‌‌برداری خواهد رسید.
انتهای پیام


تاریخ انتشار : 25 دی 1399 18:58» اخبار مرتبط:

 • استاندار کهگیلویه و بویراحمد عزت استانداری و مرکز استان را حفظ کرده است
 • تشریح نحوه سفرهای شهرستانی نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد/رویکرد خ ...
 • توضیحات دفتر «آیت‌الله ملک حسینی» در خصوص سخنان منتسب به وی در باره پتروشیم ...
 • توضیحات وزیر نفت در یاسوج درمورد استخدام وزارت نفت/شرط زنگنه برای پتروشیمی ...
 • انتقادتند یک پیمانکار از سیاسیون:جابجایی اعتبارات در کهگیلویه و بویراحمد بر ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود