مشروح اخبار


» 2 خبر جدید از نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمدفرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد خاطرنشان کرد: شهروندان با نصب تجهیزات ایمنی از به سرقت رفتن وسایل نقلیه خود پیشگیری کنند.

دستگیری سارق با ۱۲ فقره سرقت در گچساران

فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از دستگیری یک نفر سارق کابل و سیم برق حین انجام سرقت با اعتراف به ۱۲ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
به گزارش راک نیوز به نقل از  پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ً سید محمد موسوی ً اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت سیم و کابل برق در سطح شهرستان گچساران شناسایی سارق یا سارقان در دستور کار مأموران کلانتری ۱۱ این فرماندهی قرار گرفت.
وی افزود: مأموران ضمن هماهنگی با مرجع قضائی و با انجام اقدامات اطلاعاتی و گشت زنی های هدفمند در سطح حوزه استحفاظی یک نفر سارق را شناسایی و حین انجام سرقت دستگیر کردند.
موسوی تصریح کرد: متهم در بازجویی های اولیه به ۱۲ فقره سرقت سیم و کابل برق در سطح شهرستان اعتراف و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و روانه زندان شد.
فرمانده انتظامی شهرستان گچساران در در پایان از شهروندان خواست: ضمن توجه به هشدارهای انتظامی در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک موضوع را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

*************************
کشف خودروی مسروقه در یاسوج
فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد از کشف یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۶ مسروقه در این شهرستان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ً علی کرم بازیان ً در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: مأموران پاسگاه انتظامی دشتروم حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۶ را به صورت رها شده مشاهده و با بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد خودروی مورد نظر در یکی از شهرستان‌های همجوار سرقت شده است.
فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد خاطرنشان کرد: شهروندان با نصب تجهیزات ایمنی از به سرقت رفتن وسایل نقلیه خود پیشگیری کنند.تاریخ انتشار : 30 دی 1399 14:37» اخبار مرتبط:

 • دستگیری سارق مغازه ها با ۸ فقره سرقت در گچساران
 • دستگیری سارق سیم و کابل برق در کهگیلویه
 • دستگیری سارقان کابل برق با ۳۵ فقره سرقت در کهگیلویه
 • دستگیری دو دزد که برادرند
 • پلیس گچساران سارق سیم برق را دستگیر کرد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  از عملکرد دولت روحانی راضی بودید؟

  1-بلی
  2-خیر
  3-نظری ندارم