مشروح اخبار


» جاده ارتباطی چرام به روستای شهرک باز هم قربانی گرفت.جاده ارتباطی چرام به روستای شهرک باز هم قربانی گرفت.


جاده ارتباطی چرام به روستای شهرک باز هم قربانی گرفت.

به گزارش راک نیوز؛سالهاست که مردم شهرستان چرام  از بی توجهی و بی تدبیری مسئولان شهرستان و استان کهگیلویه و بویراحمد رنج می برند و کسی نیز خود را پاسخگو نمی داند.
جاده ارتباطی چرام به روستای شهرک که مسیر اصلی ارتباط با گچساران و یاسوج نیز به شمار می رود در قالب یک پروژه راهسازی قرار بود تعریض، ساماندهی و به بهره برداری برسد اما بیش از ۱۰ سال است که به حال خود رها شده است .
از جایگاه سوخت خورشیدی تا روستای شهرک تنها یک کیلومتر فاصله وجود دارد که نیازمند بهسازی و مرمت است و در طول این سالها مسئولان کهگیلویه و بویراحمد در به نتیجه رساندن این یک کیلومتر جاده ارتباطی ناتوان و درمانده شده اند.
در طول سالهای اخیر خبرهای زیادی از تصادفات مختلف در این جاده ارتباطی و مرگ جوانان این منطقه و حتی مسافران و گردشگران در رسانه های کهگیلویه و بویراحمد منتشر شده است اما عزمی از سوی مسئولان برای پیگیری وجود ندارد.
تاکنون بیش از ده ها خانواده فرزندان خود را در این جاده ارتباطی از دست داده اند .
۱۰ آذر ۹۷ در محور چرام به روستای شهرک، یک دستگاه خودروی پراید که در حرکت بود از جاده خارج و به زیر پل سقوط کرد که در پی این حادثه جوان ناکام مهندس محمود قاسمی جان خود را از دست داد .
روزگذشته نیز براثر تصادف در این جاده ارتباطی جوان ناکام محمد جوکار جان خود را از دست داد و داغ بزرگی بر دل خانواده جوکار و مردم این منطقه گذاشت.
حال باید پرسید چه کسی پاسخگوی این خانواده های داغدار است ؟ چرا ساماندهی یک کیلومتر جاده ارتباطی این همه سال باید به طول بینجامد؟
مردم شهرستان چرام بهسازی و آسفالت جاده ارتباطی چرام به روستای شهرک را به عنوان یک مطالبه جدی از مسئولان کهگیلویه و بویراحمد خواستار هستند و متتظراند تا هر چه سریع تر این پروژه تکمیل و به پایان برسد .

جاده ارتباطی چرام به روستای شهرک باز هم قربانی گرفت.

 

جاده ارتباطی چرام به روستای شهرک باز هم قربانی گرفت.

 

جاده ارتباطی چرام به روستای شهرک باز هم قربانی گرفت.

 

جاده ارتباطی چرام به روستای شهرک باز هم قربانی گرفت.

 تاریخ انتشار : 30 دی 1399 16:26» اخبار مرتبط:

 • وضعیت (جاده باغچه سادات)از زبان رئیس راهداری شهرستان چرام
 • طرح بهسازی و روکش آسفالت جاده باشت به چرام 60 درصد پیشرفت کاری دارد
 • جاده دهدشت -چرام دوباره حادثه ساز شد/تصادف پراید و پیکان با 2مصدوم
 • نماینده گچساران از تخصیص اعتباری 1000میلیاردی به جاده چرام خبر داد!
 • جاده چرام به باشت تا ۲۰ اسفند مسدود می باشد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود