مشروح اخبار


» شهردار باشت خطاب به مدیرکل حفاظت زیست کهگیلویه و بویراحمد: معضلات بالاتر از کشتارگاه باشت، بیخ گوش شماست، به آنها توجه کنیدشهردار باشت خطاب به مدیرکل حفاظت زیست استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: آقای هاشمی به نظر می‌رسد مشکلات و معضلات مهم و عدیده‌ای که برخی بالاتر از وضعیت کشتارگاه باشت است، بیخ گوش شما قرار دارد، بهتر است به آن مشکلات نیز توجه داشته باشید.


لطف‌الله موسوی شهردار باشت اما در پاسخ به اظهارات هاشمی گفته باید در جواب جناب آقای هاشمی بگویم این کشتارگاه ۳۰ سال است که این روند طی می‌کند، اما در زمان مسولیت اینجانب به عنوان شهردار باشت مورد توجه قرار گرفته و تا حدودی نیز ساماندهی گردید. 
جنابعالی چند سالی در استان نبودید، از استان رفتید و دوباره برگشتید و در همان زمان مدیرکلی‌تان نیز این کشتارگاه همین وضعیت را داشته است.
موسوی تصریح کرد: ضمن احترام به حضرتعالی من به عنوان شهردار باشت به خاطر پیشرفت و توسعه شهرم که آن را وظیفه خود می‌دانم و منتی هم بر کسی نیست، بهتر از هر کسی پیگیر مشکلات و نیازمندی‌های شهری شهرم و برطرف کردن آن بوده و هستم.
شهردار باشت یادآور شد: از همان زمان آغاز مدیریتم در حوزه شهرداری اعلام کردم که کشتارگاه باشت که در مرکز شهر قرار دارد، نیاز به جابه جایی دارد.
موسوی افزود: در این راستا خدمتتان عرض کنم که براساس دغدغه اینجانب برای رفع این معضل پیگیر زمین احداث کشتارگاه جدید بودیم که زمین آن آماده است و منتظر بخش خصوصی برای سرمایه‌گذاری و احداث خارج از شهر هستیم‌.
شهردار باشت با بیان اینکه فرایند احداث و جا به جایی کشتارگاه نیاز به اعتبار و زمان دارد، گفت: ما چندین نوبت درخواست اعتبار برای حل این معضل داده‌ایم اما تاکنون اقدامی در این راستا صورت نگرفته است.
وی عنوان کرد: اگر در این خصوص اعتباراتی در نظر گرفته شود، شهرداری نیز مابقی اعتبار ساخت را از منابع داخلی تامین خواهد کرد.
موسوی با بیان اینکه همواره گفته‌ایم و فریاد کشیده‌ایم که کشتارگاه کنونی باشت در شان این شهر نیست، ادامه داد: به دلیل رعایت حال شهروندان در تهیه گوشت مورد نیاز و صنف قصابان تاکنون کشتارگاه فعالیت دارد در غیر این صورت تعطیل شده بود.


تاریخ انتشار : 5 بهمن 1399 22:38» اخبار مرتبط:

 • دادستان گچساران از روند تعمیر و تجهیز کشتارگاه گچساران بازدید کرد/تقدیر داد ...
 • اقدام جالب شهردار باشت برای عدم نصب بنر تشکر+جزییات
 • شهردار باشت خبر داد؛از کاهش ۶۰ درصدی اعتبارت شهرداری باشت تا دستگاه‌هایی که ...
 • شهرداری‌های کهگیلویه و بویراحمد توانایی مدیریت کشتارگاه‌ها را ندارند/لزوم خ ...
 • کشتارگاه شهر باشت پلمب شد/وضعیت غیر بهداشتی عامل تعطیلی گردید
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود