مشروح اخبار


» بهره‌مندی 1063 مددجوی کهگیلویه و بویراحمدی از آموزش‌های فنی و حرفه‌ایمدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: 1063 نفر از مددجویان این نهاد از ابتدای سال جاری تاکنون از دوره‌های آموزش فنی و حرفه‌ای بهره‌مند شدند.


قباد مبشری، با اشاره به اینکه یکی از اولویت‌های کاری این نهاد ترویج کارآفرینی و آموزش‌های فنی و حرفه‌ای بین مددجویان است، گفت: 1063نفر از مددجویان این نهاد بااعتبار 450میلیون تومان در سال جاری از دوره‌های آموزشی پایدارسازی توسعه طرح‌ها، آموزش کارآفرینی، حرفه‌آموزی دانش آموزان، کاریابی و مهارت‌آموزی بهره‌مند شدند.
وی نقش آموزش‌های فنی و حرفه‌ای را به‌عنوان گامی مهم در توانمندسازی مددجویان عنوان و اظهار کرد: نخستین گام برای توانمندی اقتصادی مددجویان، اشتغال است و آموزش‌های فنی و حرفه‌ای زمینه‌ساز اشتغال پایدار مددجویان است.
مبشری با اشاره به اینکه آموزش‌های مهارتی متناسب با بازار کار، به استقلال اقتصادی مددجویان و خروج تدریجی آن‌ها از چرخه حمایتی کمیته امداد کمک می‌کند، گفت: آموزش‌های فنی و حرفه‌ای می‌تواند در کوتاه‌ترین زمان فرد را برای بازار کار آماده کند و بر همین اساس ارائه دوره‌های آموزش فنی و حرفه‌ای، در زمینه ایجاد اشتغال و افزایش تولید داخلی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
وی خاطرنشان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون 1760 مورد طرح اشتغال‌زایی توسط مددجویان کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد اجراشده که اعتبار هزینه شده در این زمینه 68 میلیارد و 500 میلیون تومان است.
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد به‌کارگیری مددجویان از طریق مراکز کاریابی را یکی از برنامه‌های حوزه اشتغال و خودکفایی این نهاد بیان کرد و گفت: 233 نفر از مددجویان این نهاد در سال جاری از طریق مراکز کاریابی جذب بازار کارشده‌اند.
انتهای پیام


تاریخ انتشار : 8 بهمن 1399 12:55» اخبار مرتبط:

 • ارائه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای به 620 مددجوی کهگیلویه و بویراحمدی
 • آموزش‌های فنی و حرفه‌ای راهکاری مناسب برای اشتغال پایدار
 • ایجاد 372 فرصت شغلی برای مددجویان کهگیلویه و بویراحمد
 • در سال جاری محقق می شود؛ اختصاص 162 میلیارد تومان به اشتغال مددجویان کمیته ...
 • در سال جاری محقق شد؛ ایجاد 764 فرصت شغلی برای مددجویان کهگیلویه و بویراحمد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود