مشروح اخبار


» برگزاری کارگاه آموزش فیلمسازی در استان کهگیلویه و بویراحمد+پوسترکارگاه آوزش فیلمسازی با دو موضوع "روایت در سینمای مستند" و "از ایده تا اجرا در فیلم کوتاه" با حضور هوشنگ میرزایی(عضو انجمن صنفی کارگردانان سینمای مستند ایران) و محمد سلیمی راد(نویسنده و کارگردان سینما) همزمان با جشنواره فیلم فجر از ۱۴ لغایت ۲۰ بهمن ماه ۹۹ در استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می گردد.

به گزارش راک نیوز؛کارگاه آموزش فیلمسازی با دو موضوع "روایت در سینمای مستند" و "از ایده تا اجرا در فیلم کوتاه" با حضور هوشنگ میرزایی(عضو انجمن صنفی کارگردانان سینمای مستند ایران) و محمد سلیمی راد(نویسنده و کارگردان سینما) همزمان با جشنواره فیلم فجر از ۱۴ لغایت ۲۰ بهمن ماه ۹۹ در استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می گردد.

هوشنگ میرزایی از فیلمسازان منتخب در جشنواره های معتبر فیلم مستند هات داکس کانادا، شفیلد انگلستان، تامپره فنلاند، تورنتو کانادا و برنده جوایز معتبر از جشنواره های داخلی و خارجی است.
میرزایی عضو هیات انتخاب و داوری جشنواره های داخلی و خارجی و از اعضاء اصلی انجمن صنفی کارگردانان سینمای مستند هستند که با کارگاه روایت و قصه گویی در سینمای مستند به کهگیلویه و بویراحمد می آید.
میرزایی مستندساز مورد تحسین "آنجلو پولوس" (فیلمساز شهیر جهان و برنده نخل طلا کن) و "ژان کلودکریر" از کارگردانان مطرح و بازیگر و فیلمنامه نویس فرانسوی است. هوشنگ میرزایی با فیلم با خدا می رقصم در تنها جشنواره معتبر مستند فرانسه (سینما دورئل) حضور داشته و فیلم های او در موزه معروف "سنتر پمپیدو" پاریس که دومین موزه معروف فرانسه بعد از موزه لوور است به نمایش در آمده و با فیلم هایش مهمان و سفیر فرهنگی کشور در بیش از چهل کشور اروپایی در اروپای شرقی و غربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و کشورهای آسیایی بوده است.
دیگر کارگاه این دوره با عنوان از ایده تا اجرا در فیلم کوتاه است را محمد سلیمی راد فیلمساز مطرح استان کهگیلویه و بویراحمد بر عهده دارد.
سلیمی راد دانش آموخته دانشکده سینماست و با ساخت فیلم های کوتاه در جشنواره های معتبر داخلی و خارجی از جمله: آلترناتیو رومانی، فیگاری ایتالیا، کلکته هندوستان، پاپی جاسپر کالیفرنیا، Abitibi کانادا حضور داشته و برنده تندیس بهترین فیلم از چهارمین دوره جشنواره بین المللی لیفت هندوستان و بهترین فیلمبرداری از جشنواره short+sweet فیلیپین شده است.
این کارگاه فیلمسازی از تاریخ ۱۴ لغایت ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ همزمان با جشنواره فیلم فجر و در هشت شهرستان زیر نظر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد از ساعت ۱۴ الی ۱۹ برگزار می گردد.تاریخ انتشار : 9 بهمن 1399 13:31» اخبار مرتبط:

 • راهیابی فیلم "وُرد"کاری از کارگردان کهگیلویه و بویراحمدی به بخش مسابقه س ...
 • معرفی هیئت داوران جشنواره فیلم مقاومت کهگیلویه و بویراحمد+پوستر
 • نمایش فیلم های "وُرد" و "شوتی" به کارگردانی محمد سلیمی راد در خانه هنرم ...
 • اکران اینترنتی فیلم کوتاه "وُرد"
 • وُرد در کهگیلویه و بویراحمد جلوی دوربین می رود
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  در میان پیشنهادات این روزها، کدام را قابل اعتنا می‌دانید؟

  1-سروش
  2-بله
  3-روبیکا
  4-آی گپ
  5-هیچکدام