مشروح اخبار


» فوری / مسدود شدن حساب های شخصی برای کمک به زلزله سی سختزلزله شدید چهارشنبه شب خسارت جدی به اماکن در شهرستان دنا در کهگیلویه و بویراحمد واردکرد.مردم نوع دوست برای کمک به مردم زلزله زده سی سخت بسیج شدند.


به گزارش خبرنگار راک نیوز از مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد، پس از خسارت وارده به منازل مسکونی مردم زلزله زده سی سخت، گروه های امدادی و مردمی درکنار مسئولان دولتی و حکومتی برای کمک رسانی به مردم زلزله زده دست بکارشدند.
دراین بین برخی از موسسات مردم نهاد وهم چنین افراد شناخته شده در محل خود با معرفی شماره حساب از مردم خواستند تا کمک های مادی خود را از این طریق به زلزله زده ها برسانند‌.
یک منبع آگاه به راک نیوز گفت؛با دستور دادستانی کل کشور تمامی شماره حساب های اعلامی توسط افراد برای کمک به مردم زلزله زده سی سخت مسدود شده است. 
فرمانداری شهرستان دنا برای رفع مسدودیت یکی از این شماره حساب ها که مربوط به یک موسسه مردم نهاد بوده با دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد مکاتباتی را انجام داده است.
به گزارش راک نیوز، پیش تر نیز در اتفاقات مشابهی که در دیگر مناطق کشور روی داده بود با این رویه برخورد شده بود و جمعیت هلال احمر با هشدار نسبت به اعلام مسدود شدن حساب های شخصی از مردم خواسته بود تا کمک های مادی خود را به حساب آن جمعیت واریز کنند.فوری / مسدود شدن حساب های شخصی برای کمک به زلزله سی سخت

 

گفتنی است در زلزله سی سخت ۱۲۰۰واحد مسکونی بصورت صد درصد تخریب شدند.محمدنصیری رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر درباره امکان کمک‌ نقدی به زلزله‌زدگان گفت: جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد متولی دریافت کمک‌های نقدی شده و در همین راستا نیز شماره حساب  ۵٢٢٣۵٢٢٣١٩ و شماره کارت ۶١٠۴٣٣٧۴٢٨۵٠٨٠٣٨  به نام جمعیت هلال احمر این استان و برای دریافت کمک‌های نقدی اعلام شد.


تاریخ انتشار : 4 اسفند 1399 17:44» اخبار مرتبط:

 • لزله زدگان شهرستان دنا به وسایل گرمایشی و لوازم خانه نیازمندند
 • ارسال دومین محموله کمکهای امدادی به مناطق زلزله زده
 • مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه وبویراحمداز برپایی ایستگاههای جمع آوری کم ...
 • ١٤ هزار نفر تحت تاثیر زلزله سی‌سخت
 • اعزام ۷ تیم ارزیابی به منطقه حادثه دیده از زلزله کهگیلویه و بویراحمد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود