مشروح اخبار


» اعضای شبکه توسعه اجتماعی رسالت ۲۰تن مواد غذایی به زلزله زدگان سی سخت کمک کردنداگر چه زلزله، خانه های اکثر مردم شهر سی سخت را دچار آسیب كرد ولی سیل محبت و همدلی مرهمی بر این ویرانی ها و دردها است و مردم نیكوكار با تمام ظرفیت های خود برای كاهش آلام مردم این منطقه زلزله زده پای كار هستند.


در پی وقوع زلزله در شهر سی سخت، مردم نیكوكار و نوع دوست استان کهگیلویه و بویراحمد ‌و دیگر استانها به صورت خودجوش در عرصه كمک رسانی به زلزله زدگان خوش درخشیدند و كمک های خود را تقدیم كردند تا مرهمی بر آلام آنها باشد.
سیل مهربانی و نوع دوستی كه برای كمک به زلزله زدگان توسط مردم و مسئولان انجام شده و همچنان ادامه دارد، بسیاری از رنج های آسیب دیدگان كاهش یافته و امیدواریم با تداوم كمک های مردمی و دولت همه خسارت های زلزله در سی سخت جبران شود.
کارکنان و اعضای شبکه توسعه اجتماعی رسالت دبیرخانه استان کهگیلویه و بویراحمد ، ۲۰ تن موادغذایی به زلزله زدگان سی سخت اهدا کردند.
ارزش ریالی این مواد غذایی چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال است.
گفتنی است شبکه توسعه اجتماعی رسالت متشکل از شش مجموعه بانک قرض الحسنه رسالت، انجمن حامیان فرهنگ قرض الحسنه و کارآفرینی اجتماعی، گروه توسعه کارآفرینی ثمین، شرکت پردازش اطلاعات مالی پارت، دانشگاه رسالت و شرکت فرداپ (بازاراعضا) است.
سیل کمک های مردمی به زلزله زدگان سی سخت ادامه دارد؛
روز گذشته نیز محموله یک تنی گوشت سفید (مرغ) اهدایی کارکنان صنعت نفت گچساران به دست زلزله زدگان رسید.
پیش از این نیز شرکت پتروشیمی گچساران افزون بر ۵هزار قوطی کنسرو، ۳هزار مترمربع موکت و ۵۰۰تخته پتو به ارزش ۴میلیارد ریال به مردم زلزله زده سی سخت کمک کرد.
ساعت ۲۲:۰۵ روز ۲۹ بهمن ماه، زمین لرزه ای با قدرت ۵.۶ ریشتر در عمق هشت کیلومتری زمین، شهر سی‌سخت در استان کهگیلویه و بویراحمد را لرزاند که در این حادثه ۶۳ نفر از هموطنان مصدوم شدند.
این زمین لرزه در شهرهای یاسوج، گچساران و دهدشت هم احساس شد. سی سخت با ۷ هزار نفر جمعیت در ۳۵ کیلومتری غرب یاسوج قرار دارد.
بر اساس گزارشها ۷۸ روستای شهرستان دنا در زلزله خسارت جدی دیده اند.

 تاریخ انتشار : 4 اسفند 1399 17:54» اخبار مرتبط:

 • اهدای یک تن گوشت توسط شرکت نفت گچساران به زلزله زدگان سی سخت
 • کمک ۴ میلیاردی پتروشیمی گچساران به زلزله زدگان سی سخت
 • اختصاص یک روز حقوق کارکنان راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد به زلزله زدگان ...
 • فرماندار: مردم گچساران 11میلیارد ریال به زلزله زدگان کرمانشاه کمک کردند
 • کارکنان شهرداری دوگنبدان حقوق یک روز خود را به زلزله‌زدگان اهدا کردند
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود