مشروح اخبار


» برنامه ریزی صحیح باعث رضایتمندی مردم می‌شود/ بلوک به بلوک و خانه به خانه باید اقلام ضروری بین مردم توزیع شود/ دیدار چهره به چهره سردار شرفی با مردم مناطق زلزله زده سی سختجانشین معاون هماهنگ کننده ناجا با اشاره به اینکه ناجا در توزیع اقلام مورد نیاز مردم نیز آمادگی کمک رسانی به نیروهای امدادگر را دارد گفت: مردم ولی نعمتان ما هستند و با اجرای برنامه‌ریزی صحیح می‌توان بهتر به آنان خدمت کرد.


جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا با اشاره به اینکه ناجا در توزیع اقلام مورد نیاز مردم نیز آمادگی کمک رسانی به نیروهای امدادگر را دارد گفت: مردم ولی نعمتان ما هستند و با اجرای برنامه‌ریزی صحیح می‌توان بهتر به آنان خدمت کرد.
به گزارش راک نیوز به نقل از  پایگاه خبری پلیس، سردار "محمد شرفی" جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا در نشست تعاملی با معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور در مناطق زلزله زده سی سخت اظهار داشت: اصل این است که ما یک برنامه‌ریزی داشته باشیم، مردم اکنون دچار تالمات روحی و روانی بسیار شده‌اند و خیلی نیاز دارند که همراهشان باشیم، این اتفاق نمی‌افتد مگر اینکه همه به هم کمک کنیم.
 وی افزود: اگر بگوییم فقط هلال احمر کارها را انجام دهد این به تنهایی ممکن نیست باید همه با تمام توان و ظرفیت پای کار بیاییم تا بالاخره این کار انجام شود، ضمن اینکه همه از اول حادثه تاکنون واقعاً صمیمانه تلاش کرده اند و زحمت کشیدند و پای کار بودند اما به هر حال این جمعیتی که اینجا هستند مطالبه اولیه شان چادر است.
شرفی با اشاره به اینکه هم اکنون شرایط بحرانی است و باید از تمام توان و ظرفیت خود استفاده کنیم به آقای "مرادی" معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور گفت که با هماهنگی سردار اشتری مأموران انتظامی در توزیع اقلام امدادی با تمام ظرفیت در کنار نیروهای شما هستند چرا که هیچ مشکلی نباید در اجرای خدمت رسانی باشد و با برنامه‌ریزی صحیح نتیجه و خروجی بهتری حاصل می شود که این امر در نهایت باعث دلگرمی و رضایتمندی مردم خواهد شد.
وی تصریح کرد: مردم با توجه به شرایط پیش آمده حق دارند حرف بزنند، مطالبه داشته باشند، چرا که هوا سرد است باید با حوصله و صبر و متانت از همه ظرفیت‌های نیروی انتظامی، هلال احمر، بسیج، سپاه و هر کسی که می‌تواند برای رفاه حال مردم کمک کند استفاده کنیم.
جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا بیان داشت: باید آمادگی لازم را داشته و با سازماندهی مناسب، آموزش، توجیه و در کنار همکاران، منطقه به منطقه، بلوک به بلوک و خانه به خانه اقلام ضروری و وسایل مورد نیاز را قبل از وقوع بارندگی تحویل مردم داده تا دچار مشکل نشوند.
این مقام انتظامی ناجا با اشاره به اینکه مردم ولی نعمتان ما هستند و حق به گردن همه دارند و هیچ منتی بر هیچ کس نیست و این خدمت رسانی وظیفه همه ما است، خاطر نشان کرد: باید این ماموریت به زیبایی انجام شود در صورت نیاز پلیس استان با تمام توان در صحنه حضور دارد و کمبود نیرو نداریم.
در پایان سردار شرفی ضمن حضور میدانی و دیدار چهره به چهره با مردم مناطق زلزله‌زده، ضمن دلجویی و ابراز همدردی با آسیب دیدگان اعلام کرد که پلیس با تمام توان پیگیر حل مشکلات مردم است و مردم نیز ضمن بیان مشکلات خود از زحمات نیروهای انتظامی در همدردی و کمک به آنان تشکر و قدردانی کردند.


تاریخ انتشار : 4 اسفند 1399 18:40» اخبار مرتبط:

 • لزله زدگان شهرستان دنا به وسایل گرمایشی و لوازم خانه نیازمندند
 • نیروی انتظامی تا بازگشت به وضعیت عادی در کنار مردم زلزله زده سی سخت است
 • رئیس هلال احمر کشور: نیاز جدی به ارزیابی مجدد خانه به خانه در سی سخت
 • توزیع ۲۱۰۰ بسته معیشتی در سومین مرحله رزمایش کمک های مومنانه هلال احمر کهگی ...
 • توزیع اقلام مورد نیاز مردم آسیب دیده از بارندگی در دیشموک+تصاویر
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود