مشروح اخبار


» پیام تبریک رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت روز مهندسرئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کهگیلویه و بویراحمد در پیامی فرارسیدن روز مهندس را تبریک گفت.


رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کهگیلویه و بویراحمد در پیامی فرارسیدن روز مهندس را تبریک گفت.

به گزارش راک نیوز؛دکتر ابراهیم مهرجو ،رئیس سازمان نظام مهندسی استان کهگیلویه و بویراحمد در پیامی فرارسیدن روزمهندس و بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی را تبریک گفت.
متن پیام رئیس سازمان نظام مهندسی استان به شرح ذیل است:
به نام یگانه معماری خالق هستی
طرب سرای محبت، کنون شود معمور که طاق ابروی یار منش، مهندس شد
شکوفایی تمدن بشر، برآیند ایده‌های مهندسین تلاشگر است.
در جهان چیزی گران‌بهاتر از انسان و در انسان چیزی گران‌بهاتر از اندیشه نیست بعد از عظمت هستی و زیبایی‌های خالق آنچه ساخته بشر است و نظرها را به خود جلب می‌نماید حاصل اندیشه و فکر مهندس است. شکوه هر سرزمین مدیون دست توانای اوست.
مهندس بازوی توانمند صنعت کشور، سرمایه ای است بیکران و ناتمام، که هر آن می تواند کشور را در رسیدن به توسعه پایدار همه جانبه به شتاب قابل توجه برساند، رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کهگیلویه و بویراحمد در پیام خود ضمن تبریک پنجم اسفند ماه روز مهندسی و بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی این روز را روز پاسداشت خودباوری، خلاقیت، ابتکار، نوآوری و ابداع در عرصه اندیشه و عمل و روز گرامی داشت پیشگامان در بخش توسعه، بهسازی، حفظ و نگهداری زیر ساخت ها دانست.
ضمن ابراز همدردی عمیق جامعه مهندسی استان، شفای عاجل برای مصدومان و صبر برای خانواده های آسیب دیده مناطق زلزله زده شهر ستان دنا را از خداوند منان خواستاریم.
زلزله خیزی کشور و حفظ جان و مال شهروندان گرامی ، لزوم رعایت مقررات ملی ساختمان در ساخت و سازها و الزام کلیه دستگاه ها و شهروندان به رعایت این امر را دو چندان می کند.


تاریخ انتشار : 4 اسفند 1399 21:49» اخبار مرتبط:

 • مشاور کهگیلویه و بویراحمدی وزیر کار عزادار شد /پیام تسلیت رئیس سازمان نظام ...
 • پیام تبریک مشاور وزیر کار در پی انتخاب رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استا ...
 • رئیس جدید سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کهگیلویه و بویراحمد انتخاب شد
 • عزل رئیس سازمانی درکهگیلویه و بویراحمد
 • رئیس سازمان نظام مهندسی شهرستان کهگیلویه منصوب شد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود