مشروح اخبار


» حجت الاسلام موحد:امیدواری مردم کهگیلویه و بویراحمد به حل مشکلات پیرو سفر آیت‌الله رئیسینماینده مردم «کهگیلویه، بهمئی و چرام» در مجلس شورای اسلامی گفت: رونق تولید و اشتغال و رفع موانع تولید برای ما حائز اهمیت است و مردم پیرو سفر آیت‌الله رئیسی به کهگیلویه و بویراحمد امیدوار به حل برخی از مشکلات اقتصادی شده‌اند.


نماینده مردم «کهگیلویه، بهمئی و چرام» در مجلس شورای اسلامی گفت: رونق تولید و اشتغال و رفع موانع تولید برای ما حائز اهمیت است و مردم پیرو سفر آیت‌الله رئیسی به کهگیلویه و بویراحمد امیدوار به حل برخی از مشکلات اقتصادی شده‌اند.
به گزارش راک نیوز؛حجت‌الاسلام سیدمحمد موحد در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان، با اشاره به سفر آیت‌الله رئیسی به کهگیلویه و بویراحمد گفت: نفس سفر و حضور مسئولان در بین مردم قطعاً اثرگذار است لذا همین اندازه که مردم احساس کنند مسئولان قصد دارند تا مشکلات را از نزدیک بشنوند، مایه دلگرمی و امیدواری آنها خواهد شد.
 
وی اظهار داشت: رویکردی که آیت‌الله رئیسی از ابتدای فعالیت خود در قوه قضائیه آغاز کرده‌اند یک رویکرد خوب و مثبتی است و قطعاً مردم احساس می‌کنند قوه قضائیه به سمتی حرکت می‌کند که به مشکلات مردم و معضلات مردم توجه شود.
 
این نماینده مجلس با بیان اینکه رئیس قوه قضائیه فردی است که به قوه قضائیه شناخت کافی دارد، اظهار داشت: آیت‌الله رئیسی از قدیم در قوه قضائیه حضور داشته و همین امر می‌تواند در حل مشکلات مردم موثر باشد.
 
موحد اظهارداشت: ما بر این باوریم که آیت‌الله رئیسی بر پایه همین دیدگاه و تفکر برشمرده شده سفر‌های خود را آغاز کرده‌اند.
 
وی با اشاره به توجه آیت‌الله رئیسی به مقوله رونق تولید، اشتغال و احیای صنایع و کارخانجات در کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: طبیعتاً هر جا که آیت‌الله رئیسی در راستای توجه به رونق تولید و اشتغال و احیای صنایع و کارخانجات ورود کند، این مسئله اثر خود را خواهد داشت.
 
این نماینده مجلس گفت: رونق تولید و اشتغال و رفع موانع تولید برای ما حائز اهمیت است و مردم پیرو سفر آیت‌الله رئیسی به کهگیلویه و بویراحمد امیدوار به حل مشکلات اقتصادی شده‌اند.
 
این نماینده مجلس بیان داشت:اقدامات آیت‌الله رئیسی در سفر خود به کهگیلویه و بویراحمد در زمینه تولید و اشتغال و رفع موانع تولید تاثیرات بسزایی خواهد داشت.


تاریخ انتشار : 5 اسفند 1399 10:44» اخبار مرتبط:

 • نماینده مردم کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی:مردم به دنبال این هستند آثار این ...
 • آیت الله رئیسی: مدیریت کلانتری در زلزله سی سخت شایسته تقدیر است
 • درخواست نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی از آیت‌الله رئیسی
 • نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی:با انتصاب حجت‌الاسلام رئیسی ...
 • نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس:مجلس و دولت در مبارزه با فساد با دستگاه ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود