مشروح اخبار


» مدیر آموزش و پرورش شهرستان مارگون منصوب شد+حکمطی حکمی از سوی مدیر کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد،اولین مدیر آموزش و پرورش شهرستان مارگون منصوب شد.


به گزارش راک نیوز؛هادی زارع پور مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد، در حکمی دارا رامشگر را به عنوان مدیر آموزش و پرورش شهرستان مارگون منصوب کرد.
 در متن این حکم آمده است:
برادر گرامی جناب آقای دارا رامشگر
با سلام و احترام؛
نظر به مراتب تعهد، شایستگی و تجربیات ارزشمند جناب عالی در آموزش و پرورش، به استناد این حکم به عنوان مدیر آموزش و پرورش شهرستان مارگون ((پست سازمانی شماره ۷۱- ۱/۱- ۳۰۸)) منصوب می شوید، امید است با توکل و استعانت از الطاف الهی و پیروی از رهنمود های مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و سیاست های رئیس جمهور محترم و اجرای برنامه های مقام عالی وزارت و این اداره کل با به کار بستن توانمندی ها و قابلیت های خود در این عرصه و بهره گیری از مشارکت و همدلی صاحبنظران و علاقه مندان به این حوزه به ویژه فرهنگیان گرانقدر، کارشناسان، مدیران و بخشهای مرتبط در آموزش و پرورش موفق و سربلند بوده و موارد ذیل را وجهه همت خود قرار دهید.
۱-تعامل موثر با مسئولین استانی، شهرستانی و منطقه ای در راستای تحقق اهداف آموزش و پرورش.
۲-تدبیر فضای اعتدال، تدبیر و عقلانیت و پرهیز از قطبی شدن فضای سیاسی آموزش و پرورش.
۳-اهتمام به ارتقاء معرفت و بصیرت دینی برای رشد و تعالی معنوی و اخلاقی فرهنگیان و دانش آموزان.
۴-استفاده از نیروهای مجرب و توانمند، دارای مقبولیت و محبوبیت با رعایت اصل شایسته سالاری.
۵-ارتقاء سلامت نظام اداری، ترویج قانون گرایی و اشاعه فرهنگ مسئولیت پذیری و تکریم ارباب رجوع.
۶-التزام و اجرای اصول راستگویی، قانون مندی، اعتدال گرایی و تقویت روحیه امید و پویایی در بین فرهنگیان و دانش آموزان.
۷-مسئولیت پذیری و پاسخگویی در قبال رشد فردی و اجتماعی نسل آینده در راستای سند چشم انداز و سایر اسناد بالادستی به ویژه سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش.
۸-ارتقاء کیفیت فعالیت های آموزشی و پرورشی در همه ابعاد، اعتلای شان و منزلت فرهنگیان و اهتمام جدی برای توسعه مستمر شایستگی های علمی، تربیتی و حرفه ای آنان.
۹-ارتقاء جایگاه علمی و آموزشی دانش آموزان در عرصه بالندگی و شکوفایی با جلب مشارکت موثر اولیاء محترم آنان.
۱۰-اهتمام در جهت افزایش کیفیت تعلیم و تربیت مقاطع تحصیلی به جای توجه به آمار و کمیت ها.
توفیق شما را در انجام این مسئولیت ها به منظور دستیابی به اهداف تعلیم و تربیت در راستای سیاست های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دولت تدبیر و امید از درگاه خداوند بزرگ مسئلت دارم.
گفتنی است؛ دارا رامشگر از جانبازان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته ی تحصیلی الهیات و معارف اسلامی – علوم قرآن و حدیث معادل دکتری با ۲۹ سال سابقه کار، از کارکنان اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد و سوابقی همچون مدیریت در همه ی مقاطع تحصیلی، مدیر مرکز دارالقرآن مارگون، عضویت در کمیته ها و شوراهای مختلف در سطح استانی، مدرس دانشگاه و رئیس اداره مدارس غیردولتی و مشارکتهای مردمی اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد را در کارنامه خود دارد.
پیش از این کریم اختری مقدم رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه مارگون بود.
یادآور می شود آئین تکریم و معارفه روسای آموزش و پرورش شهرستان مارگون امروز ۶ اسفندماه ۱۳۹۹ راس ساعت ۱۰ صبح در دفتر سرپرست فرمانداری این شهرستان با رعایت پروتکل های بهداشتی به صورت محدود برگزار می شود.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان مارگون منصوب شد+حکم

 تاریخ انتشار : 6 اسفند 1399 10:44» اخبار مرتبط:

 • رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان کهگیلویه منصوب شد
 • سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر منصوب شد
 • رئیس آموزش و پرورش شهرستان کهگیلویه تغییر کرد
 • مدارس غیردولتی هم عرض آموزش و پرورش نیستند
 • سرپرست آموزش و پرورش بستک برکنار شد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود